Skoda Octavia II

Skoda Octavia II

17 Lip 2017, 12:50

Witam. Planuję zakup skody octavii II z silnikiem 1.9 tdi 105 km. Mam na to około 15 tys. Chciałem kupić 1.6 z gazem ale są trochę droższe i teraz mam pytanie odnośnie kosztów utrzymania tego diesela, czy mógłby wypowiedzieć się jakiś użytkownik tego auta jak z awaryjnoscia? Nie ukrywam że zależy mi na jak najniższych kosztach a z tego co wiem to auto ma dwumas, turbine, pompowtryski i właśnie tego się boję. Z góry dziękuję za pomoc :)
dawid98670
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 07 1998
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Nie mam

Re: Skoda Octavia II

18 Lip 2017, 06:52

Moja kobieta ma ibize z tym silnikiem diesla. Auto ma niby 220 tys. Przez 2 lata jeszcze ani razu nie zaskoczyl nic sie nie popsulo. Ogolnie to wiadomo ze 1.9 to pancerne jednostki nawet te na pompowtryskach.
Sory za brak polskich znakow ale mam Francuski komputer.

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa? Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa?
    Akumulator jest, w najprostszy sposób ujmując chemicznym źródłem i jednym z dwóch źródeł prądu w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym. Drugim jest alternator lub prądnica (w wypadku starszych ...
    Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf GTD Variant, bok
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Autosacrum 2008
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED