Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 12:15

Czy warto kupić skode oktawie 1.9 tdi 2004 :)I czy jest dobrym samochodem i czy nie ma z nią żadnych problemów??
Jerzy Roziewski
waliza32
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki

Re: Skoda Octawia 1.9 TDI - warto kupić?

01 Mar 2009, 13:30

jeździłem troche octavia ale w silniku 1.8 benz, natomiast znajomy z pracy ma 1.9 TD. Ja sobie chwaliłem skode ze względu na praktycznie zerową awaryjność w trakcie mojego użytkowania tego auta, kolega zresztą również ma już ją rok i nic poważnego w niej nie robił. Za minus uważam mało wygodne dość małe wnętrze i ta prostota skody, w środku jest mizernie biednie nawet pomimo całej tej elektryki itd. Komfort jazdy ok, ale przy dłuższych trasach jazda tym autem meczy i trzeba co pare set km rozprostowywac kosci. No i wsumie tyle co moge powiedziec, generalnie auto ok, tylko ta stylistyka wnetrza.... co prawda nasze auta byly z lat 98-99', w octavii II juz wiele sie zmienilo.
szybki708
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...
    [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot-hatch segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 170KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Abarth Grande Punto 1,4 T-Jet - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio