Skofa Fabia I - Zamek klapy bagażnika

Skofa Fabia I - Zamek klapy bagażnika

07 Lut 2015, 12:03

Siema, mam problem. Klapa bażnika nie chce mi się otwierać za pomocą tego gumowego przycisku z zewnątrz, nic nie łapie. Naciskam i nic, zero. Natomiast, gdy probuje to zrobić od środka, wajchą przy siedzeniu kierowcy, muszę to robic zazywczaj dwukrotnie.. za pierwszym razem jakby się odhaczał tylko jeden ząbek.
PavvelRM
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Skofa Fabia I - Zamek klapy bagażnika

12 Lut 2015, 16:37

Ten "gumowy przycisk" wnioskuję że masz elektryczy zamek w klapie. Pierwsze co trzeba zrobić to sprawdzić czy dochodzi do niego prąd. Jeżeli tak to broblem będzie w samym zamku. Czasami wysiada sam ten przełącznik / stycznik pod gumową osłoną.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Skofa Fabia I - Zamek klapy bagażnika

12 Lut 2015, 23:55

Odwiedź jakiś szrot najlepiej i wykręć z jakiejś klapy od obojętnie czego z grupy VAG. Powinno podejść :yes:
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50