RSI - ROAD SIGN INFORMATION

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RSI - ROAD SIGN INFORMATION

  RSI - ROAD SIGN INFORMATION

  Ocena: 0.0/5

  Funkcja informacji o znakach drogowych (RSI - Road Sign Information) pomaga kierowcy zapamiętać znaki drogowe które minęliśmy jadąc samochodem.

  Funkcja RSI podaje informacje o aktualnej prędkości, np. że autostrada lub droga zaczyna / kończy się, kiedy wyprzedzenie jest zabronione itp.

  Jeżeli zarówno znak autostrady / drogi dla ruchu zmotoryzowanego, jak i znak wskazujący maksymalną dozwoloną prędkość, zostaną przekazane, RSI postanawia pokazać symbol znaku dla maksymalnej dozwolonej prędkości.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Zawsze zwalniaj przed skrzyżowaniem Zawsze zwalniaj przed skrzyżowaniem
  Skrzyżowania to jedne z najniebezpieczniejszych miejsc dla kierowców. Dochodzi na nich średnio rocznie do około 10 tysięcy wypadków, co stanowi ponad 30% wszystkich wypadków drogowych w Polsce(1). Wielu ...
  Mitsubishi e-Evolution Concept Mitsubishi e-Evolution Concept
  MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT jest jeżdżącym prototypem, który odzwierciedla strategiczne kierunki, w których w przyszłości będzie się rozwijać marka Mitsubishi Motors. Łączy atuty samochodów typu SUV, ...
 • Opel Corsa podczas wyścigu
  Volkswagen Transporter, Ogórek
  Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor, widok z góry
  Morgan 4/4 VII Serii

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).