RSI - ROAD SIGN INFORMATION

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RSI - ROAD SIGN INFORMATION

  RSI - ROAD SIGN INFORMATION

  Ocena: 0.0/5

  Funkcja informacji o znakach drogowych (RSI - Road Sign Information) pomaga kierowcy zapamiętać znaki drogowe które minęliśmy jadąc samochodem.

  Funkcja RSI podaje informacje o aktualnej prędkości, np. że autostrada lub droga zaczyna / kończy się, kiedy wyprzedzenie jest zabronione itp.

  Jeżeli zarówno znak autostrady / drogi dla ruchu zmotoryzowanego, jak i znak wskazujący maksymalną dozwoloną prędkość, zostaną przekazane, RSI postanawia pokazać symbol znaku dla maksymalnej dozwolonej prędkości.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  5 niezwykłych aut przy współpracy Yamahy 5 niezwykłych aut przy współpracy Yamahy
  Dla wielu Yamaha to przede wszystkim słynne motocykle i świetny sprzęt grający. Ale fani sportowych samochodów wiedzą, że połączenie tej japońskiej marki z czterema kółkami daje ciekawe rezultaty. Dowodem tego ...
  BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny
  Zachęcona pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez akumulator NaS firma BMW Technik GmbH otrzymała zamówienie na opracowanie pojazdu elektrycznego od zera, przy założeniu zbadania zalet i wad napędu elektrycznego w ...
 • Skoda Fabia I 1.4TDI 75KM Kombi
  Bentley Continental GT, tył
  Chevrolet 3600 pickup, przód
  SEAT Leon FR

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).