RSI - Road Sign Information

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RSI - Road Sign Information

  RSI - Road Sign Information

  Ocena: 0.0/5

  Funkcja informacji o znakach drogowych (RSI - Road Sign Information) pomaga kierowcy zapamiętać znaki drogowe które minęliśmy jadąc samochodem.

  Funkcja RSI podaje informacje o aktualnej prędkości, np. że autostrada lub droga zaczyna / kończy się, kiedy wyprzedzenie jest zabronione itp.

  Jeżeli zarówno znak autostrady / drogi dla ruchu zmotoryzowanego, jak i znak wskazujący maksymalną dozwoloną prędkość, zostaną przekazane, RSI postanawia pokazać symbol znaku dla maksymalnej dozwolonej prędkości.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast TOP 5 - trendy w projektowaniu współczesnych miast
  Współczesne miasta podlegają nieustannym zmianom, a projektanci miejskiej infrastruktury muszą za nimi nadążać. Mieszkańcy oczekują tworzenia przyjaznych miejsc sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu, a równie ...
  Złota Kierownica 2012 - Opel Zafira Tourer Złota Kierownica 2012 - Opel Zafira Tourer
  Opel Zafira Tourer został uhonorowany nagrodą Golden Steering Wheel ("Złota Kierownica"), o którą w tym roku ubiegało się sześć modeli samochodów typu van. Ten prestiżowy europejski tytuł jest kolejnym sukcesem ...
 • WST 1/4 MILI
  American LaFrance Typ 75, 1925 rok, wóz strażacki
  100 Lat Mitsubishi
  Master Truck

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).