PARK ASSIST SYSTEM

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • PARK ASSIST SYSTEM

  Ocena: 0.0/5

  System ten słuzy jako pomoc parkowaniu. Sygnał dźwiękowy, a także często symbole na ekranie wyświetlacza konsoli środkowej wskazują odległość do wykrytej przeszkody.

  W samochodach marki Volvo mozna wyregulować poziom głośności wspomagania parkowania podczas trwającego sygnału akustycznego za pomocą gałki VOL na konsoli środkowej. Poziom głośności można również regulować w menu ustawień audio, do którego można uzyskać dostęp naciskając SOUND lub w menu systemu samochodowego MY CAR.

  Pomoc w parkowaniu dostępna jest w dwóch wariantach:
  - tylko tył
  - z przodu i z tyłu

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy
  Słownik terminów motoryzacyjnych (motosłownik) dostępny na naszym forum zawiera starannie wyselekcjonowane hasła z zakresu naprawy samochodów, budowy i eksploatacji, a także z zasad ruchu drogowego oraz innych ...
  Honda NSX hybrid - 2,6 sek., 581 KM Honda NSX hybrid - 2,6 sek., 581 KM
  Legendarny, najszybszy model Hondy w wielkim stylu powrócił po ponad 10 latach przerwy, debiutując w 2015 roku na Salonie Samochodowym w Genewie. Napędza go hybryda, będąca połączeniem turbodoładowanego silnika 3.5 ...
 • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
  Stunt motocyklowy, 2
  Lexus LFA, salon
  Lexus LF-LC 3

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).