Park assist system

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • Park assist system

  Ocena: 0.0/5

  System ten słuzy jako pomoc parkowaniu. Sygnał dźwiękowy, a także często symbole na ekranie wyświetlacza konsoli środkowej wskazują odległość do wykrytej przeszkody.

  W samochodach marki Volvo mozna wyregulować poziom głośności wspomagania parkowania podczas trwającego sygnału akustycznego za pomocą gałki VOL na konsoli środkowej. Poziom głośności można również regulować w menu ustawień audio, do którego można uzyskać dostęp naciskając SOUND lub w menu systemu samochodowego MY CAR.

  Pomoc w parkowaniu dostępna jest w dwóch wariantach:
  - tylko tył
  - z przodu i z tyłu

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Przyczepne opony i sprawne hamulce - samochód do driftu Przyczepne opony i sprawne hamulce - samochód do driftu
  Żadnego auta driftingowego nie można nazwać profesjonalnym, jeśli nie jest wyposażone w dobre opony. A najlepsi drifterzy na ogumieniu nie oszczędzają. Na zawodach korzystają tylko z nowych opon i to nie byle jakich - najczęściej ...
  Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
  W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...
 • Lamborghini Gallardo
  Drift BMW seria 3 E46
  Teren imprezy
  IMG 2037

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).