PARK ASSIST SYSTEM

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • PARK ASSIST SYSTEM

  Ocena: 0.0/5

  System ten słuzy jako pomoc parkowaniu. Sygnał dźwiękowy, a także często symbole na ekranie wyświetlacza konsoli środkowej wskazują odległość do wykrytej przeszkody.

  W samochodach marki Volvo mozna wyregulować poziom głośności wspomagania parkowania podczas trwającego sygnału akustycznego za pomocą gałki VOL na konsoli środkowej. Poziom głośności można również regulować w menu ustawień audio, do którego można uzyskać dostęp naciskając SOUND lub w menu systemu samochodowego MY CAR.

  Pomoc w parkowaniu dostępna jest w dwóch wariantach:
  - tylko tył
  - z przodu i z tyłu

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Strefy Tempo 30 km/h - czy to tak naprawdę działa? Strefy "Tempo 30 km/h" - czy to tak naprawdę działa?
  Rośnie popularność stref "Tempo 30" w miastach zarówno na świecie, jak i w Polsce, bo statystyki pokazują ich dużą efektywność. Miasta odnotowują spadki liczby wypadków od 10 do ponad 40%. Strefy te coraz częściej ...
  Europejski Program PHEV Toyoty Europejski Program PHEV Toyoty
  Toyota rozpoczęła projekt Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV) w roku 2007. W 2008 r. przeprowadzono próby drogowe prototypowych pojazdów we Francji i Wielkiej Brytanii. W roku 2010 w ramach drugiej fazy projektu ...
 • Mazda CX-5, 2012, Sky Blue, Action - wnętrze
  VW Amarok, pick-up klasy premium
  Dziewczyny
  Porównanie: Audi TT 8N, BMW 328Ci e46, Mercedes CLK w208, Volvo C70 I

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).