RSR - REAR SEAT REMOTE

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RSR - REAR SEAT REMOTE

  RSR - REAR SEAT REMOTE

  Ocena: 5.0/5 (1 głos)

  Kompaktowy panel sterowania dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie w samochodach Audi. Panel ten ma mniej więcej wielkość smartfona. Jego dotykowy ekran może być wykorzystywany do kontrolowania wielu funkcji samochodu, m.in. klimatyzacji, ustawień siedzeń, oświetlenia czy multimediów – od świateł do czytania HD Martix, przez ustawienia masażu stóp, aż po sterowanie żaluzją tylnego okna i muzyką. Gdy na pokładzie samochodu znajduje się Audi phone box, panel sterowania z tyłu ma też funkcję telefonu komórkowego. W jego skład wchodzą również mikrofon i mały głośnik. Dodatkowo, z poziomu panelu kontrolować można również funkcje tabletu Audi, co jest wyjątkowo przydatne, gdy tablet zamontowany jest na zagłówku przedniego fotela. Komunikacja pokładowa działa w zupełnie nowym paśmie Wi-Fi 5 GHz.

  Panel sterowania dla pasażerów tylnej kanapy to 5,7-calowy, dotykowy ekran OLED z rozdzielczością full HD (1920 x 1080 pikseli). Jego aluminiowa obudowa to przykład najwyższej jakości Audi, a rozwiązania techniczne zaprojektowano by były odporne na najwyższe temperatury mogące występować wewnątrz samochodu. W modelu Audi A8 (D5) w wersji czteroosobowej, panel wpina się i jest ładowany za pośrednictwem specjalnego miejsca na tunelu środkowym, natomiast w wersji pięcioosobowej na środkowym podłokietniku. Bateria wytrzymuje nawet sześć godzin, w przypadku gdy panel wykorzystywany jest jako telefon. W zależności od specyfikacji wyposażenia miejsc na tylnej kanapie, panel jest elementem wyposażenia standardowego lub opcjonalnego.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony
  Prawidłowa interpretacja kolorów w pewnych okolicznościach drogowych bywa kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa. Zdarza się to głównie, gdy zasady na drodze wyznacza sygnalizacja świetlna. Jak radzi sobie w ...
  Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta
  Najbardziej ekonomiczną wersją silnikową jest 1,6 CRDi o mocy 136 KM. Według danych producenta tak skonfigurowany samochód spala średnio 4,4 l/100 km (w trybie miejskim jest to 5,1 l/100 km, natomiast w trasie wynik ...
 • Volkswagen Caddy I, dziewczyny
  Samochód wyprawowy w trudny teren
  Samochód terenowy zjeżdża z góry
  42583b3718912071310e08c5a744ffca

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).