RSR - REAR SEAT REMOTE

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RSR - REAR SEAT REMOTE

  RSR - REAR SEAT REMOTE

  Ocena: 5.0/5 (1 głos)

  Kompaktowy panel sterowania dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie w samochodach Audi. Panel ten ma mniej więcej wielkość smartfona. Jego dotykowy ekran może być wykorzystywany do kontrolowania wielu funkcji samochodu, m.in. klimatyzacji, ustawień siedzeń, oświetlenia czy multimediów – od świateł do czytania HD Martix, przez ustawienia masażu stóp, aż po sterowanie żaluzją tylnego okna i muzyką. Gdy na pokładzie samochodu znajduje się Audi phone box, panel sterowania z tyłu ma też funkcję telefonu komórkowego. W jego skład wchodzą również mikrofon i mały głośnik. Dodatkowo, z poziomu panelu kontrolować można również funkcje tabletu Audi, co jest wyjątkowo przydatne, gdy tablet zamontowany jest na zagłówku przedniego fotela. Komunikacja pokładowa działa w zupełnie nowym paśmie Wi-Fi 5 GHz.

  Panel sterowania dla pasażerów tylnej kanapy to 5,7-calowy, dotykowy ekran OLED z rozdzielczością full HD (1920 x 1080 pikseli). Jego aluminiowa obudowa to przykład najwyższej jakości Audi, a rozwiązania techniczne zaprojektowano by były odporne na najwyższe temperatury mogące występować wewnątrz samochodu. W modelu Audi A8 (D5) w wersji czteroosobowej, panel wpina się i jest ładowany za pośrednictwem specjalnego miejsca na tunelu środkowym, natomiast w wersji pięcioosobowej na środkowym podłokietniku. Bateria wytrzymuje nawet sześć godzin, w przypadku gdy panel wykorzystywany jest jako telefon. W zależności od specyfikacji wyposażenia miejsc na tylnej kanapie, panel jest elementem wyposażenia standardowego lub opcjonalnego.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Ryzykowne przekraczanie granic Ryzykowne przekraczanie granic
  Kodeks drogowy mówi jednoznacznie o obowiązku jazdy wyznaczonym torem. Kierowcy jednak notorycznie łamią ten przepis i niebezpiecznie ścinają zakręty, wjeżdżając tym samym na sąsiedni pas ruchu. Zapominają, że im ostrzejszy ...
  Moto Session 2016 Moto Session 2016
  Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...
 • Silnik DI-D Common Rail
  GER 4x4 offroad
  Wytyczona droga między drzewami
  Przyciski grzanych foteli, Honda Civic UFO

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).