PŁYN DO SPRYSKIWACZY

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • PŁYN DO SPRYSKIWACZY

  Ocena: 0.0/5

  Płyn do spryskiwaczy używamy do oczyszczenia szyby z brudu oraz w niektórych samochodach do oczyszczenia przednich lamp jeżeli posiadają spryskiwacze (przeważnie lampy ksenonowe). Wszystkie płyny posiadają w mniejszym lub większym stopniu dodatki zapachowe. Rozróżniamy płyny letnie i zimowe te drugie można kupić z różną temperaturą odporna na zamarzanie np. do -20, -22, -25, 30. Tu im niższa temperatura zamarzania tym lepiej. 

  Płyn do spryskiwaczy może występować również jako skondensowany środek do rozcieńczenia wtedy należy zastosować się do proporcji zgodnych z instrukcją na opakowaniu, a do rozcieńczania używany wody.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  [B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4 [B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4
  Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 75KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Getz 1,3 - 82KM - Nissan Micra ...
  BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
  BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...
 • Targi AutoSalon, bass i tuning
  Chevrolet Corvette Z06, tył
  Kia Picanto Limited Edition, Kia Lotos Race, przód
  Jazda ma motorach w specjalnej kuli

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).