PŁYN DO SPRYSKIWACZY

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • PŁYN DO SPRYSKIWACZY

  Ocena: 0.0/5

  Płyn do spryskiwaczy używamy do oczyszczenia szyby z brudu oraz w niektórych samochodach do oczyszczenia przednich lamp jeżeli posiadają spryskiwacze (przeważnie lampy ksenonowe). Wszystkie płyny posiadają w mniejszym lub większym stopniu dodatki zapachowe. Rozróżniamy płyny letnie i zimowe te drugie można kupić z różną temperaturą odporna na zamarzanie np. do -20, -22, -25, 30. Tu im niższa temperatura zamarzania tym lepiej. 

  Płyn do spryskiwaczy może występować również jako skondensowany środek do rozcieńczenia wtedy należy zastosować się do proporcji zgodnych z instrukcją na opakowaniu, a do rozcieńczania używany wody.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Czy Toyota planuje następcę MR2? Czy Toyota planuje następcę MR2?
  Toyota od dawna zapowiada, że jej gama sportowych samochodów będzie składała się z trzech modeli. Obecnie na rynku jest oferowana Toyota GT86, a jeszcze w tym roku do pierwszych odbiorców trafi nowa Supra. Na ...
  Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5 Audi z napędem hybrydowym - A6, A8 oraz Q5
  Audi wyznacza nowe standardy w technologii hybrydowej. Już w 1989 roku marka udowodniła swoje kompetencje w wykorzystaniu technologii hybrydowej dzięki projektowi technologicznemu - Audi duo. Pierwszy model produkcyjny - ...
 • VERVA Street Racing - Warszawa Pit Stop
  Wyścigi uliczne Olsztyn
  Volvo V40, przekrój karoserii, 2012
  Summer Cars Party 2009

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).