Płyn do spryskiwaczy

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • Płyn do spryskiwaczy

  Ocena: 0.0/5

  Płyn do spryskiwaczy używamy do oczyszczenia szyby z brudu oraz w niektórych samochodach do oczyszczenia przednich lamp jeżeli posiadają spryskiwacze (przeważnie lampy ksenonowe). Wszystkie płyny posiadają w mniejszym lub większym stopniu dodatki zapachowe. Rozróżniamy płyny letnie i zimowe te drugie można kupić z różną temperaturą odporna na zamarzanie np. do -20, -22, -25, 30. Tu im niższa temperatura zamarzania tym lepiej. 

  Płyn do spryskiwaczy może występować również jako skondensowany środek do rozcieńczenia wtedy należy zastosować się do proporcji zgodnych z instrukcją na opakowaniu, a do rozcieńczania używany wody.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami 10 samochodów, które powinny stać się kabrioletami
  Są cięższe, bardziej skomplikowane i wymagają dodatkowej pielęgnacji. Ale odwdzięczają się stylem i bardziej bezpośrednimi wrażeniami z jazdy. Kabriolety mają coś w sobie. Jednak ich opracowanie jest dla producentów ...
  Toyota FJ Cruiser w stylu retro Toyota FJ Cruiser w stylu retro
  Wśród fanów aut terenowych jest grupa, która jednocześnie darzy sentymentem klasyki gatunku i ceni komfort nowoczesnej motoryzacji. Do tych kierowców adresowane są modele w stylu retro, takie jak ...
 • Subaru Impreza STI
  Mimonske Valky XII
  Beetle Sunshinetour 2014
  Jazda na motorze z nogami na kierownicy, 2

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).