ŚWIECA ZAPŁONOWA

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • ŚWIECA ZAPŁONOWA

  Ocena: 0.0/5

  Urządzenie służące do zapalenia mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania silnika benzynowego w wyniku przeskoku iskry między elektrodami. Nowoczesne świece są wieloelektrodowe, prowadzi się też badania nad świecami plazmowymi, w których nie występuje iskra.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Toyota na targach w Genewie Toyota na targach w Genewie
  Salon Samochodowy w Genewie pokazał, że najbliższe kilkanaście miesięcy zapowiada się w Toyocie ekscytująco. Już w czerwcu w salonach pojawi się jeszcze ładniejsze AYGO, przyszłoroczny Auris będzie miał dwa napędy hybrydowe ...
  Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
  Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.
 • Mazda 6 Active sprowadzona
  VW Golf III, alufelgi, dziewczyny
  Nissan Skyline GTR, tył
  Chatenet CH32 pick-up

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).