VARILIS

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • VARILIS

  Ocena: 0.0/5

  Testowana dla celów homologacyjnych konstrukcja Helli - wielolampowy czołowy reflektor zdolny do automatycznej zmiany i dostosowywania strumienia wytwarzanego światła do warunków pogodowych i drogowych. Obejmuje doświetlanie wnętrza zakrętu, światło miejskie, szosowe, autostradowe, przeciwmgłowe itp.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  [2018] Alpine A110 [2018] Alpine A110
  Przez kilka ostatnich lat słyszało się tylko o znikaniu kolejnych marek. W końcu mamy jakąś reaktywację. Francuski Alpine (nie, nie producent car audio) przedstawił model A110 nawiązujący do protoplasty. Technicznie - 1,8 ...
  Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
  Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.
 • Gossip na MINI United 2012
  Toyota Land Cruiser, 1989-96 rok
  Woda, błoto i samochody terenowe
  Dziewczyny

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).