ROADSTER

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • ROADSTER

  Ocena: 0.0/5

  Rodzaj nadwozia samochodu. W klasycznym ujęciu jest to dwuosobowy odkryty pojazd (ale nie kabriolet, ponieważ powinien być pozbawiony zupełnie dachu) z silnikiem ustawionym wzdłużnie za przedmą osią i z napędzanymi kołami tylnymi. Dziś jednak za roadstery uważa się właściwie wszystkie dwuosobowe kabriolety, a samochodów ściśle spełniających wymogi starej definicji niemal nikt już nie produkuje.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
  Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
  Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
  To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...
 • Wyścig żużlowy, J.Hampel
  Mercedes Benz f700
  Motocykle storehouse
  Mitsubishi i-MiEV Evolution

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).