PŁYTA PODŁOGOWA

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • PŁYTA PODŁOGOWA

  Ocena: 0.0/5

  Inaczej platforma, podstawa konstrukcji samochodu osobowego. W dzisiejszym przemyśle motoryzacyjnym na jednej płycie podłogowej z niewielkimi modyfikacjami konstruuje się wiele modeli, czasami różnych marek, często o odmiennym charakterze (np. Audi A3 i TT) i wielkości (Golf i Octavia). Płyta stanowi odpowiednik dawnej konstrukcji ramowej, jest najsztywniejszą częścią nadwozia samo-nośnego i podstawą do mocowania elementów układu jezdnego. Patrz też podwozie.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak zachować się na śliskiej nawierzchni, wyjść z poślizgu i hamować? Jak zachować się na śliskiej nawierzchni, wyjść z poślizgu i hamować?
  W warunkach zimowych, kiedy droga hamowania przy 80 km/h wynosi prawie o 1/3 więcej niż na suchej nawierzchni, umiejętności kierowców przechodzą poważny sprawdzian. Kiedy pojawia się śnieg niskie temperatury, trzeba ...
  NASCAR Camry w 4 odsłonach NASCAR Camry w 4 odsłonach
  Atrakcją na targach SEMA 2017 stoiska Toyoty były wyścigowe Camry, które zaprezentowali topowi kierowcy NASCAR – Martin Truex Jr., Kyle Busch, Denny Hamlin i Daniel Suarez. Martin Truex oraz Kyle Busch startują ...
 • Morgan 4/4 VII Serii
  GAZ 67B Czapajew, 1944, bok
  Toyota Land Cruiser, bezdroża
  Almera

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).