RAGE-RACE

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • RAGE-RACE

  RAGE-RACE

  Ocena: 5.0/5 (1 głos)

  Rage-Race stanowi pierwszą i jedyną w Polsce imprezę typu Grand Tourismo, łączącą w sobie turystykę samochodową, rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, niebanalną zabawę, ducha przygody i filantropię, a przy tym przede wszystkim duże zainteresowanie publiczności i mediów. W lipcu 2008 TVN w głównym wydaniu Faktów i TVN Turbo nazwali Rage-Race „najbardziej prestiżową imprezą motoryzacyjną w Polsce”. Ta popularność rośnie - w 2009 TVN poświęcił imprezie aż 180 sekund głównego wydania Faktów. Rage-Race to spełnienie czystej i cennej idei Gran Turismo -50 załóg, w każdej dwie osoby plus minimalny bagaż, setki kilometrów do pokonania, samochód, z którym pasażerowie czują jedność, wzbogacone o imprezowe i rozrywkowe bonusy. To kilkadziesiąt zadań do wykonania, od poszukiwań "faceta w łódce", po ekstremalny wyścig na 1/4 mili z pozostałymi uczestnikami. Uczestnicy: Celebrities (aktorzy, showmani, muzycy, dziennikarze) oraz trendsetter’zy – osoby, charakteryzujące się wysokimi dochodami, niekonwencjonalnym trybem życia – posiadacze ekskluzywnych, oraz egzotycznych samochodów sportowych i limuzyn określanych jako „exotic cars”. W poprzednich edycjach za kierownicami pojazdów siadali m.in. Przemysław Saleta, Jerzy Dziewulski, Vito Casetti, Patrycja Kazadi, Marek Kamiński, Conrado Moreno, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk czy najpopularniejszy polski raper Tede. Ich zdaniem Rage-Race to miejsce dla największych fanów motoryzacji, spędzania czasu w rytmie muzyki w najlepszych klubach w Polsce, zwariowanych zadań, wymagających kreatywności, przełamywania lęku, strachu oraz rzucania się w wir nowych doświadczeń.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
  Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.
  Toyoty Camry 8 generacji Toyoty Camry 8 generacji
  Fabryka Toyota Motor Manufacturing, Kentucky, Inc., (TMMK) rozpoczęła produkcję Toyoty Camry 8. generacji. Nowa Camry zadebiutowała na targach w Detroit w styczniu 2017 roku. Model jest produkowany od 1982 roku, a od 15 lat ...
 • audi a8 d2
  Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
  Mazda rim
  Helikopter - loty wycieczkowe

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).