BI-LITRONIC

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • BI-LITRONIC

  Ocena: 0.0/5

  Firmowa nazwa produktu Boscha, rodzaj reflektora ksenonowego. w którym jedna żarówka ksenonowa wykorzystywana jest do wytwarzania zarówno światła mijania, jak i drogowego. Odbywa się to dzięki ruchomemu zawieszeniu żarówki, którą mikrosiłownik przemieszcza o kilka mm w przód lub w tył. Zaletą jest tu brak ograniczeń strumienia światła przez przesłonę, jak w reflektorach Bixenonowych, wada to skomplikowana budowa. Reflektor tego typu, podobnie jak ksenonowy czy konwencjonalny z żarówką halogenową, może mieć budowę typu FF lub projektorową.
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
  Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
  Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę
  Z całą pewnością wielu kierowców w trakcie eksploatacji swoich samochodów spotkało się z utratą możliwości elektrycznego sterowania niektórymi funkcjami, np. zakłócenia w pracy na przykład centralnego ...
 • 22
  Mercedes Benz f700
  Motocykle storehouse
  received 837351286432766

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).