OZONOWANIE KLIMATYZACJI

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • OZONOWANIE KLIMATYZACJI

  Ocena: 4.0/5 (1 głos)

  Ozonowanie pozwala na usunięcie nieprzyjemnych zapachów, a także pełną sterylizację czyli pozbycie się grzybów i ich zarodników, roztoczy, bakterii, wirusów, alergenów, pleśni i szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Skuteczność dezynfekcji klimatyzacji samochodowej i wnętrza poprzez ozonowanie jest bardzo wysoka.

  Czy ozonowanie jest bezpieczne?
  Ozonowanie wykonane przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach jest w pełni bezpieczne. Ozon jest gazem nietrwałym i szybko ulega rozpadowi. Dla pełnego bezpieczeństwa wszystkie ozonowane pomieszczenia powinny być odpowiednio długo wietrzone.

  Odgrzybianie ozonem
  Ozon niszczy grzyby, pleśnie oraz ich formy przetrwalnikowe czyli zarodniki. Zastosowanie ozonowania w celu usunięcia grzyba usuwa również nieprzyjemny zapach stęchlizny towarzyszący występowaniu wszelkich pleśni i grzybów. Dezynfekcja z wykorzystaniem ozonu znajduje zastosowanie przy odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej i pokojowej.

 • Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
  Remont silnika BMW M20B20
  Infiniti fx37 - podświetlenie wnętrza
  Brush E Runabout, 1911 rok
  Mimonske Valky XII
  Ferrari 458 Italia 4
  VW Touareg miejsce na butle lpg
  Nissan, offroad
  Wypadek w Klamry (woj. kujawsko-pomorskie)
  Ford Focus TDCI
  Dziewczyny, Myjnia, bikini
  Skoda Octavia II
  Samochody Audi na parkingu wielopoziomowym
  Wyścigi na ulicy Sikorskiego w Olsztynie, 2
  Chatenet

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).