LCV (LIGHT COMMERCIAL VEHICLE)

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • LCV (LIGHT COMMERCIAL VEHICLE)

  LCV (LIGHT COMMERCIAL VEHICLE)

  Ocena: 0.0/5

  Lekkie pojazdy użytkowe (LCV) to oficjalny terminem stosowanym w Unii Europejskiej, Australii, Nowej Zelandii, czasami w Kanadzie i Irlandii (gdzie nazwa VAN jest częściej stosowana) dla komercyjnego pojazdu nośnego o masie całkowitej nie większej niż 3,5 tony. Koncepcja LCV powstała przy zabudowie ramy lekkich samochodów dostawczych i zwykle jest zoptymalizowana i solidnie zbudowanana. wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji, wydajmnymi i oszczędnymi silnikami, głównie do wykorzystania w operacjach w obrębie miasta.

  Nie mylić z terminem (LGV) wykorzystywanym przez kraje członkowskie, który jest oficjalnym terminem UE dla pojazdu o masie całkowitej powyżej 3,5 tony.

 • Samochód odrzutowy, 5
  Jeep Willys
  Volkswagena Cross Coupe (model studyjny), 9
  Zawody Monster Truck w Polsce, 40
  Lotus Elise
  Mitsubishi Mirage, wnętrze, kierownica po lewej stronie.
  Summer Cars Party 2009
  Car audio, video 2007
  Targi AutoSalon i AutoSerwis
  6a62d0f11ff02176a9d033e4a3d83440
  Mercedes-Benz E 63 AMG, wnętrze
  BMW E39 serii 5
  Renault Megane
  Wypadek w Zawierciu
  Nocne wyścigi Olsztyn

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).