FCTA - FRONT CROSS TRAFFIC ALERT

 • Skróty dotyczące różnych dziedzin motoryzacji
 • FCTA - FRONT CROSS TRAFFIC ALERT

  Ocena: 0.0/5

  System FCTA (Front Cross Traffic Alert) to pierwsze w świecie rozwiązanie, którego celem jest zapobieganie kolizjom na skrzyżowaniach. Za pomocą radaru wykrywa on pojazdy nadjeżdżające z lewej oraz prawej strony i ostrzega o nich kierowcę przy użyciu wyświetlacza HUD, a w przypadku braku reakcji również wyświetlacza wielofunkcyjnego i sygnału dźwiękowego.

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
  W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
  Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
  Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.
 • audi a8 d2
  Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
  Alfa Romeo Stelvio
  Nissan 350Z

Komentarze do hasła

 • UWAGA: żeby dodać komentarz musisz być zalogowany na forum.

  W naszym słowniku jest możliwość dodania zdjęcia przy danym haśle. W związku z tym zwracamy się do was z prośbą o przesyłanie do nas zdjęć na adres info(at)forumsamochodowe.pl które obrazowo opisują dane hasło, a my postaramy się takie zdjęcia umieścić na stronach słownika. (Jedno zdjęcie do hasła, do przesyłanego zdjęcia prosimy dopisać hasło przy którym powinno się ono znaleźć).