SoundRacer do zmiany dźwięku silnika

SoundRacer do zmiany dźwięku silnika

05 Lis 2010, 15:48

Dostałem od laski na prezent SoundRacer'a

Image

Gadżet jest ostry i daje dużo frajdy - generlanie chodzi o to że zmienia dźwięk silnika. Pomyślałem, żeby wprowadzić kilka usprawnień, żeby był lepszy efekt.

Czy ktoś ma pomysł jak zrobić, żeby dźwięk był słyszalny również na zewnątrz? Jakiś propozycje, rady na montaż głośnika na zewnątrz samochodu np w podwoziu?
Szczerze powiedziawszy to się na tym nie znam, mam tylko pewien pomysł, ale nie wiem czy wypali. Otwieranie okna odpada, bo zima idzie.
Ostatnio edytowany przez Romezz, 06 Lis 2010, 15:16, edytowano w sumie 1 raz
Romezz
Nowicjusz

Miejscowość: radom

Re: SoundRacer do zmiany dźwięku silnika

02 Gru 2010, 20:11

daj sobie spokój jak bym zobaczył golfa II z głośnikiem przykręconym do rury wydechowej to bym chyba ze śmiechu umarł :razz:
mirko50
Początkujący

Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy od: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie na świecie w ciągu zaledwie jednego roku. Użytkownicy pojazdów elektrycznych z całego świata mogą pokonywać coraz dłuższe trasy mając do dyspozycji już ponad ...
    Master Truck 2013 / relacja Master Truck 2013 / relacja
    Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK 2013, odbył się już po raz dziewiąty na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light