Spawanie plastiku w Andrespolu

Spawanie plastiku w Andrespolu

06 Lut 2015, 17:51

Witam obiecałem panu który naprawiał mi zderzak napisać parę słów na forum :)
Miałem potraskany zderzak od uwerzenia w psa i już myślałem że będzie spory wydatek ale znajomy mi polecił pana który mieszka nie daleko łodzi w Andrespolu i on po obejrzeniu szkody wycenił mi usługę i od razu wzioł się do pracy.
Za nowy zderzak musiał bym zapłacić około 500 zł + malowanie a tu z malowaniem wyszło 150 zł
a za zaoszczędzone pieniądze umówiłem się z kumplami na browara i tak ja zadowolony bo mam naprawiony zderzak i kumple bo się wreszcie spotkaliśmy.
Polecam jeszcze raz usługi tego pana Rafała i podaje nr. tel. do niego 679-016-329
Roman1401
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 04 1995
Auto: Renault Laguna
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika Opel ADAM na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika
    Opel ADAM najbardziej spersonalizowany, szykowny miejski samochód pojawił się na ścianie budynku przy stacji Metro Politechnika w Warszawie. Ekspozycję murala można będzie oglądać do 31 maja 2013. Najnowszy i najmniejszy ...
    BMW 328 Hommage 2011 BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan GT-R
      Pokazy Stuntu Motocyklowego, 5
      Fiat Tipo, bok
      Chicago Auto Show 2008