Spłata zaległego ubezpieczenia

spłata zaległego ubezpieczenia

18 Maj 2012, 19:53

Witam mam do was pytanie kupiłem żonie auto dawno temu- dzisiaj przyszło mi wezwanie do zapłaty zaległego ubezpieczenia. Ale zacznę od początku umowa kupna sprzedaży 29.11.2007. Jadąc do domu auto się popsuło dałem go na warsztat stał tam do maja 2008 roku. W maju go zarejestrowałem i ubezpieczyłem już na zonę. Natomiast dostałem dość wysoką karę za II ratę ubezpieczenia , którą poprzedni właściciel miał zapłacić do 19 .11.2007 roku. Nie zgłosił w ubezpieczalni ,że go sprzedał , a druga rata przyszła po tylu latach do mnie. Czyli prościej miał ubezpieczenie 20.04-2007 do 19.04.2008 - I rata zapłacona druga rata płatna do 19.11.2007- a ja mam umowę z 29.11.2007 gdzie ta druga rata powinna być już zapłacona i była jeszcze na poprzedniego właściciela. Czy jest jakieś może przedawnienie czy muszę to zapłacić????
marekd123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 02 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light