Sportowe ale ekonomiczne

Re: Sportowe ale ekonomiczne

08 Kwi 2010, 07:59

barol, ogólnie wiem, że 2000 zł instalacja gazowa do silnika V-Tec na dwóch wałkach nawet nie ma się co przymierzać, ponieważ będą problemy, przerabiałem ze znajomym ten problem i dopiero sekwencja za około 3500 zł działa poprawnie, nie wiem co on miał tam za gazownie ale tak robił. Poza tm V-tec ma ograniczone spalanie :) jak się jeździ spokojnie to nawet 7l/100km da się mieć spokojnie :) a tak max to 10l chociaż patrząc na dzien dzisiejszy z ceną benzyny jest już tragicznie :shock:
Pozdrawiam
Dzimi
Dzimi
Początkujący

Miejscowość: Krosno Odrzańskie

Re: Sportowe ale ekonomiczne

08 Kwi 2010, 13:45

Tego Civica podałem akurat przykładowo,może znaleść takiego o wiele taniej ale auto będzie troche starsze ale przynajmniej na dobrą sekwencje mu zostanie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda