Sportowe auto do 70k

Sportowe auto do 70k

28 Kwi 2009, 11:42

Witam,
Jak w temacie, chce kupic sobie drugie auto, bardziej jako zabawke niz do codziennej jazdy, wiek auta tez nie gra roli (fajne, ladne klasyki :) ).

Co polecacie ?

Ja poki co najblizej jestem Porsche Boxster 986.
Myslalem jeszcze nad nowym Mustangiem (stary niestety za drogi), Nissanem 350Z, BMW Z4/Z3, Opel Speedster, ale poki co Porsche do mnie najbardziej przemawia :)
biperion
Nowicjusz

Miejscowość: Budziwoj

28 Kwi 2009, 15:29

Boxter? :( Trochę to babskie auto...

To ma być coś typu ,,lansowóz"??

Co powiesz na Mazdę RX-8??
Evo IX, albo poprzednia Impreza STi
Oczywiście godnym autem do polecenia jest 350Z o krórym już wspomniałeś

A coś takiego starczego?
Mercedes SL 500 V8
[link wygasł]

albo Vette C5
[link wygasł]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

28 Kwi 2009, 16:15

A może Honda S2000 :cool: [link wygasł]
asdfman
Nowicjusz

Miejscowość: Mlc

28 Kwi 2009, 16:27

Co do auta to tak:

Boxsterem jechalem i jest imo fenomenalny :) silnik po srodku , idealne wywazenie przyspieszenie itd... no i porsche dziala na wyobraznie mimo wszystko, jeszcze plus kabrio :)

350Z w cabrio wyglada srednio, tzn brzydszy niz z dachem :(

Corvetta to jednak mimo wszystko wole to z lat 70/80, jest imo duzo ladniejsze tylko slyszalem ze prowadzi sie tragicznie.

RX-8 ,Evo itd... mimo ze sa swietne jakos mi nie leza, nie wiem dlaczego mam do nich jakis taki srednio pozytywny stosunek :)

Co do klasykow to bardziej lata 60/70 :) choc napewno trudno cos fajnego w normalnej cenie dorwac

ostatnio mysle o tym : [link wygasł] zeby spelnic troche marzenie :)
biperion
Nowicjusz

28 Kwi 2009, 17:04

To są moje propozycje:
[link wygasł] Toyota Supra
[link wygasł] Jaguar XKR
[link wygasł] Audi TT
A jeśli chodzi o Porsche to tylko taki:P [link wygasł]

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 19:20 ]
Jeśli szukasz jakiegoś muscle cara to może warto byłoby się porozglądać za Dodgami czy Chevroletami.(taka moja mała sugestia;P)
Diablos
Początkujący

Miejscowość: Jaroszowa

28 Kwi 2009, 22:34

Jesli dodge to challenger a chevy to camaro/impala, niestety tych samochodow w Polsce brak, tzn ja nie widzialem dobrego nie rozwalonego i skladanego przez pana Tadka modelu :/

Co do Jaguara to fajny :) ciekawa opcja, a porsche 911 to chyba nie ten przedzial cenowy :/ to zazwyczaj wraki, poza tym jakos w tym starym porszaku spojler mnie odstrasza :)

dzieki za odpowiedz
biperion
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu Bieżnikowanie opon - nie tylko w czasie kryzysu
    Rok 2011 był dla polskich bieżnikowni bardzo dobry. Wszystkie zakłady bieżnikujące opony odczuły zwiększony popyt na opony bieżnikowane zwłaszcza w drugiej połowie roku. Tendencja wzrostowa widoczna też była w pierwszych ...
    Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...

• 29 Kwi 2009, 15:52

[link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    Może te samochody są troche stare, ale wg. mnie samochód sportowy powinien mieć to coś ;p
    piotreq
    piotreq
    Zaawansowany

Miejscowość: Bydgoszcz

29 Kwi 2009, 18:25

Stara Corvette jest piekna :) tylko wlasnie czytalem/slyszalem ze sie nia jezdzic nie da :) bo zakret 90 stopni jest praktycznie nie do przejechania :)
    Ta nowsza tez fajna, ale jakos do starej duzo jej brakuje

Stare porsze ciagle siedzi gdzies z tylu glowy :) i jest opcja bardzo do rozwazenia. Przy czym nie wiem czy 911 mimo ze starsza to jednak dobry zadbany model nie jest ponad zakresem.

co powiecie jeszcze na to : [link wygasł]
    biperion
    Nowicjusz

30 Kwi 2009, 21:45

No ten merc niezły, tylko troche wgnieciony, sprawdz czy nie było nic poważnego z nim, jak tak to odpada...
    Mówisz o Corvetcie Stingray??
    Jak tak to wg. mnie jest to super auto, zakręt da się wyrobić, tylko trzeba troche pocwiczyć na placu jakimś ;p
    piotreq
    piotreq
    Zaawansowany

01 Maj 2009, 14:57

Na placu to trzeba poćwiczyć ale nie powolne skręcanie tylko z gazem w podłodze, wtedy to nawet zakret ponad 90 stopni nie będzie dla Ciebie problemem :twisted: (chodzi mi o slide) :cool:
    Diablos
    Początkujący

Miejscowość: Jaroszowa

01 Maj 2009, 15:41

Jeżeli chodzi o tego Merca to po zdjęciach widać że był uderzony w koło i jest oś uszokodzona. Zresztą jeżeli miałbym kupić coś czym będe wyjeżdżał z garażu raz na tydzień to wolałbym coś mocniejszego niż te 163 kuce :wink: Jeżeli Merc to zdecydowanie SL. [link wygasł]
    i ten też w sumie nie głupi :smile: [link wygasł]
    tu jeszcze coś znalazłem, może ci sie spodoba
    [link wygasł]
    Volvo
    Początkujący

Miejscowość: Piekło

01 Maj 2009, 21:10

[link wygasł]
    [link wygasł]

A może jakiś mocny sedan??

[link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]
    [link wygasł]

Znalazłem jeszcze takie propozycje dla ciebie
    piotreq
    piotreq
    Zaawansowany

02 Maj 2009, 10:10

Dzieki za wszystkie posty.

Raczej mocny sedan srednio mnie interesuje :)

@Volvo widzialem to maserati , jest sliczne :) i napewno sprawdze, ale cos mi sie wydaje ze jest za tanie :/ mimo wszystko po takich cenach chodza duzo starsze auta :/ wiec wydaje sie to troche nie tak :) ale moze super mega okazja ;) (to troche tak jakby ferrari testarossa bylo do kupna za 70k ;) )

A co do auta to w poniedzialek/wtorek jade obejrzec Boxstera z 2001r :) bezwypadkowego (mam nadzieje, ostatnio jechalem przez pol Polski zeby sie dowiedziec i zobaczyc ze z przodu walniety, z tylu walniety i byc moze dachowal .... )
    biperion
    Nowicjusz

02 Maj 2009, 10:32

a co powiesz na Nissana Skyline ? R34 ? model ?

Co prawda ma kierownice po prawej stronie ale słyszałem ze na zamówienie nissan moze zrobic po lewej ile w tym prawdy to sam nie wiem :D
    Zordrak
    Początkujący

Miejscowość: Gdańsk

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005