Sportowe, rodzinne auto

12 Sie 2009, 13:18

tom7m2g napisał(a):Kolego, Polacam Ci Nissana Maxime: CLICK oraz Toyota Avalon: CLICK - pięknie ma w środku... :twisted:

Nissan bardzo piękny, otoMoto coś nie działa, więc później zobaczę Toyotę.

tom7m2g napisał(a):Jeszcze Lexus:CLICK

Ten także mi się podoba, no jednak szczerze muszę stwierdzić, że na razie Nissan wygrywa pod każdym względem ;)

Rodzinny i sportowy to tylko LANCER EVO X :wink: Możesz jeszcze sprawdzić AUDI S6 ale ciężko znaleźć młody za 130k.

Mitsubishi także mi się podoba, no ale co do Audi to chętnie bym kupił jakiegoś, ale A6 jest dla mnie za drogie, a co dopiero S6..

I jeszcze co do Alfy, do tej marki mam pewne wątpliwości pod względem awaryjności, więc na razie odpada. BMW także odpada, one normalnie jeżdżą po tych ulicach jeden za drugim, ja Chciałbym się wyróżnić i kupić coś bardziej mniej spotykanego ;)

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 16:02 ]
Po drobnych obliczeniach mogę stwierdzić, że na samochód do września bym mógł wydać 160 - 170k. A im szybciej, tym lepiej, bo mojego passata sprzedałem na początku sierpnia. Osobiście z samochodu sportowego mogę zrezygnować, jednak nie do końca. Jeżeli mógłbym, przedstawię jeszcze raz moje oczekiwania - od początku z uwzględnionymi zmianami:

- Auto rodzinne,
- Auto dosyć luksusowe,
- Auto z minimum 2008r. - jednak nie może być używane,
- Sedan - w ostateczności kombi,
- Automatyczna skrzynia biegów,
- Od 2.5 do 4.0 TDI,
- Dosyć dobre przyspieszenie.

Oprócz tych wymienionych, proszę o propozycje innych... dzięki.
Fizer
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Warszawa

12 Sie 2009, 19:48

Moim zdaniem ten lexus byłby strzałem w 10. Luxus masz gwarantowany a i silnik ma nie słaby.

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 20:59 ]
Chodź przyznam że kolega zachował sie tu jak [...] :P to stwierdzam że sie nie do końca zrozumieliśmy. A w tym przedziale cenowym to masz ogromne możliwośći. Patrząc głównie na luxus polecam:

nową honde accord
honda podobno jest najmniej awaryjnym producentem tego roku (według onetu)
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

nowy mercedes C
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
vw phaeton

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
skoda superb nowa

z czego ja bralbym albo superba albo mercedesa i chyba wolałbym merca :P a skoda wbrew pozorom octavia tez najmniej awaryjne auto jeśli chodzi o model :) to moze i superb dobry? my mamy fabie 2 i nie narzekamy tylko była za droga jak na to wyposażenie i wolałbym lancera zdecydowanie ;p gdybym to ja wybierał. Nówka 130tysięcy sportowa wersja. A jeśli nie podoba Ci sie że bmw jest sporo na ulicach wystarczy zobaczyć że na allegro dziennie przybywa 20stron z samochodami audi i ktoś je kupi ;] merca chyba najmniej dlatego największy prestiż może. Ale ja coś czuje że dla Ciebie Alfa Romeo 159 będzie idealnym rozwiązaniem. Na pewno sie wyróżnia i jest dobrym autem i nie psuje sie jak dawne modele ;p

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 21:04 ]
[link do Onet wygasł]

PRZECZYTAJ ten artykuł. Może rozwiążę Twój problem w wyborze :) Ja bym sie skusił, jeżeli zalerzy Ci na jakości. Chyba aż przejde sie do salonu by zobacyzć nowego accorda :P
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa

12 Sie 2009, 21:34

dobre propozycje podał KamilMilkowski zastanów sie dobrze . ja ci proponuje może mniej sportowy ale za to z klasą [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
lub [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] tylko nie pisz że ci nie pasuje albo że jest to terenówka ten samochód potrafi dużo uwierz mi ,a wyróżniać będziesz się na pewno ,jedno co to że 2007 rok ale za to tylko 19 tyś km. ja bym sie zastanowił się co podał KamilMilkowski i jeszcze może to [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
super autko luksusowe a zarazem sportowe
maciek vw
Nowicjusz
 
Posty: 38
Miejscowość: z daleka

12 Sie 2009, 23:41

fajnie wyglada ta acura przyznaje :)
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa

13 Sie 2009, 22:21

wadziłem na giełdzie super fura no i wyposażenie wszystko co tylko samochód może mieć to ma no i marka cudo na czterech kołach
maciek vw
Nowicjusz
 
Posty: 38
Miejscowość: z daleka

13 Sie 2009, 22:56

Witam ponownie.

Dziś, jako, że mam jeszcze trochę urlopu pojechałem do kilku salonów, mianowicie Alfy, Chryslera, Jaguara, Hondy, Skody, Mitsubishi oraz Mercedesa. Trochę zajęło mi to, umówiony byłem na jazdę testową w Alfie Romeo, Mitsubishi oraz Hondzie. Muszę przyznać, że Alfa to piękne auto, czułem się w nim jak u siebie, w Mitsubishi podobnie. Honda może nie była lepsza, ale równie dobra. W reszcie mogłem jedynie popatrzeć z każdej strony. Acura widzę, też ładne auto, może i nie lubię terenówek, bo owszem - nie lubię, ale muszę przyznać, że model MDX wygląda jak większe kombi. No cóż, muszę jeszcze raz przejść się do wszystkich tym razem salonów, no mam wam za co dziękować. Teraz tylko kupić i jeździć ;)
Fizer
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Warszawa

14 Sie 2009, 02:36

No ja przyznam że alfy romeo wszelkiego kalibru co jak co ale wygląd to one mają wspaniały i już tam odpowiedni sztab ludzi o to zawsze zadba. A mitsubishi jak mitsubishi moim zdaniem najlepszy kompromis sportowego auta z rodzinnym ale mniej luksusowy niż te samochody co podałem wyżej jednak jako nówka sztuka w najlepszych wersjach będzie wiernie służyła. W końcu 3 diamenty musza był dopracowane przez skośnookich ;)
KamilMilkowski
Początkujący
 
Posty: 68
Miejscowość: Warszawa

14 Sie 2009, 21:27

Passat CC byłby chyba dla Ciebie optymalny- w miare przestronny, o ciekawym designie, nie przysporzy wielu klopotow(to nie 2 TDI z pocz prod.)
Audi A6 BMW 5 MB E? Czy do Polski trafiaja ładne, zadbane egzemlarze? Skoro potencjalny nabywca uzywanego samochdu tego typu chce dac za niego mniej niz za nowa Pande a samochod o ktorym mowa nie moze byc starszy niz 2006 to co ma trafic? Złom :sad: Smutna prawda.
Poszukac dobrze powystawowych w salonach BMW, Audi, Saaba, Lexusa. Mozna cos trafic. Powodzenia :mrgreen:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ