Sprawdź swoje punkty karne online

25 Kwi 2017, 15:27

Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym.

Jak wiadomo do tej pory otrzymane punkty karne można było sprawdzić jedynie na komisariacie. Teraz możemy to zrobić online na stronie internetowej obywatel.gov.pl za pomocą usługi sytemu CEPiK2.0. W ten sposób uzyskujemy dostęp do aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Oczywiście wyświetlą nam się tylko nasze punkty :)
Sprawdź swoje punkty karne online
Jedyne co musimy posiadać w celu sprawdzenia tych punktów to potrzebujesz zaufanego profilu na stronie której adres wyżej podałem. Jest tam też instrukcja jak taki profil założyć.

Dane odnośnie punktów pochodzą z bazy ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego która jest własnością policji.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6841
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

25 Kwi 2017, 16:33

Wlasnie przetestowalem, dziala tak jak napisales, dzieki za stronkę bo przyda się :D
AUtoCar
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 03 1990
Przebieg/rok: 45tys. km
Auto: Audi a6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tapicerka z włókien pochodzących z recyclingu politereftalanu etylenu
    Gdy w latach 40. brytyjscy naukowcy opracowali pierwsze tworzywo oparte na politereftalanie etylenu, uznano to za wielki sukces i przełom w chemii i przemyśle. W 1973 roku Amerykanin Nathaniel Wyeth wynalazł butelkę do napojów ...
    Kamperem na wakacje - poradnik dla początkujących
    Podróż kamperem jest porównywana do żeglowania na pokładzie jachtu. Przez wielu jest to uznawane za jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wakacji. Na szczęście nie trzeba być właścicielem dobrze wyposażonego ...

  •