Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

26 Maj 2018, 19:06

Witajcie.Mam problem ze sprawdzeniem historii pojazdu. Próbowałem już na kilku - wszystkie rzekomo pochodzą z polskiego salonu.
Weźmy chociażby taki:
https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... 8eec4b9a0a
Wprowadziłem wszystkie dane widoczne na ogłoszeniu na https://www.historiapojazdu.gov.pl/ i klops. Nie możego znaleźć. A to nie jest jedyne auto któ©e próbowałem sprawdzić.
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
Auto: Nie mam

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 11:29

Sprawdziłem dane z tego ogłoszenia wyskakuje informacja z błędem "historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny."

Sprawdziłem swój samochód w tej chwili i również otrzymałem taki sam komunikat więc myślę, że to jakiś ogólny problem z wyświetleniem danych. Wiem, że dane mojego samochodu wyświetlały się poprawnie stąd mogę to potwierdzić.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 13:20

Mam ten sam komunikat od jakiegoś tygodnia. Dlatego myślałem, że coś robię nie tak. Są jeszcze jakieś opcje sprawdzenia samochodu? Mogę, np. skontaktować się z centralą danej marki i mi to sprawdzą?
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA
    Legendarny Lexus LFA był bez dwóch zdań najbardziej ambitnym projektem w historii japońskiego producenta aut luksusowych. Supersamochód o nadwoziu wykonanym w całości z kompozytów zbrojonych włóknem ...
    Toyota silniki 1UZ-FE i 3UZ-FE Toyota silniki 1UZ-FE i 3UZ-FE
    Układ V8 z dwoma wałkami rozrządu. Pojemność: 4 i 4,3 litra. Zalety: dobra baza do tuningu, niewielka masa. Wyprodukowane przez Toyotę silniki V8 1UZ-FE i 3UZ-FE zdobyły szacunek i popularność wśród entuzjastów ...

•  
    • II runda KIA LOTOS CUP 2010
      Centrum Technologii i Rozwoju SKODY w miejscowości Česana
      Polo BlueGT - widok z tyłu
      IMG 0782