Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

26 Maj 2018, 18:06

Witajcie.Mam problem ze sprawdzeniem historii pojazdu. Próbowałem już na kilku - wszystkie rzekomo pochodzą z polskiego salonu.
Weźmy chociażby taki:
[link wygasł]
Wprowadziłem wszystkie dane widoczne na ogłoszeniu na https://www.historiapojazdu.gov.pl/ i klops. Nie możego znaleźć. A to nie jest jedyne auto któ©e próbowałem sprawdzić.
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
Auto: Nie mam

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 10:29

Sprawdziłem dane z tego ogłoszenia wyskakuje informacja z błędem "historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny."

Sprawdziłem swój samochód w tej chwili i również otrzymałem taki sam komunikat więc myślę, że to jakiś ogólny problem z wyświetleniem danych. Wiem, że dane mojego samochodu wyświetlały się poprawnie stąd mogę to potwierdzić.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 12:20

Mam ten sam komunikat od jakiegoś tygodnia. Dlatego myślałem, że coś robię nie tak. Są jeszcze jakieś opcje sprawdzenia samochodu? Mogę, np. skontaktować się z centralą danej marki i mi to sprawdzą?
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny
    Pierwszy na świecie elektroniczny panel kontrolny – Toyota Corona – sierpień 1973. Już od lat 30. XX wieku samochody posiadały wskaźniki i lampki kontrolne informujące kierowcę o poziomie i ciśnieniu oleju, poziomie ...
    Uwaga Dziecko! Początek roku szkolnego Uwaga Dziecko! Początek roku szkolnego
    Standardowo od 1 września na przejściach dla pieszych pojawia się więcej dzieci w tym roku będzie to od 3 września kiedy to zaczyna sie pierwszy dzień szkoły. Wiele z nich będzie samodzielnie pokonywać drogę z domu do szkoły ...

•