Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

26 Maj 2018, 19:06

Witajcie.Mam problem ze sprawdzeniem historii pojazdu. Próbowałem już na kilku - wszystkie rzekomo pochodzą z polskiego salonu.
Weźmy chociażby taki:
https://www.otomoto.pl/oferta/chevrolet ... 8eec4b9a0a
Wprowadziłem wszystkie dane widoczne na ogłoszeniu na https://www.historiapojazdu.gov.pl/ i klops. Nie możego znaleźć. A to nie jest jedyne auto któ©e próbowałem sprawdzić.
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
Auto: Nie mam

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 11:29

Sprawdziłem dane z tego ogłoszenia wyskakuje informacja z błędem "historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny."

Sprawdziłem swój samochód w tej chwili i również otrzymałem taki sam komunikat więc myślę, że to jakiś ogólny problem z wyświetleniem danych. Wiem, że dane mojego samochodu wyświetlały się poprawnie stąd mogę to potwierdzić.
Cichy77
Aktywny

Zdjęcia: 7

Re: Sprawdzanie historii pojazdu nie działa?

27 Maj 2018, 13:20

Mam ten sam komunikat od jakiegoś tygodnia. Dlatego myślałem, że coś robię nie tak. Są jeszcze jakieś opcje sprawdzenia samochodu? Mogę, np. skontaktować się z centralą danej marki i mi to sprawdzą?
Ironnar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 11 1987
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym Na obcej drodze w okresie Wakacyjnym
    Okres wakacji to czas wielkich wyjazdów. Często przygotowania do nich trwają cały rok, a czasami decyzja o kierunku wyprawy podejmowana jest spontanicznie i w ostatniej chwili. Przed każdą podróżą musimy jednak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Mustang
      Men's Day 2009
      Zdalnie sterowane modele RC
      Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond - Top Gear Live