Sprawdzenie auta.

17 Lut 2018, 02:58

Podsyłam kolejne propozycje, podjąłem decyzje, że nie będę brał tylko audi tylko jeszcze się rozejrzę za innymi i bardzo do gustu wpadła mi:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

+ to.. tylko, że to znów USA.. ale może się nada
[link do oferty na Olx wygasł]
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

17 Lut 2018, 08:21

asterek - ja naprawdę życzę Tobie jak najlepiej = nie kupuj sam auta.
Ta Mazda 3 i 6 też są z USA, i nie ma tam zaznaczonej opcji "bezwypadkowy", a KIA z magicznym przebiegiem 199000km od handlarza, który sprzedaje auta z USA też powinna wzbudzić czujność. Sam widzisz, że wybierasz bardzo ryzykowne auta.
A te z USA łatwo sprawdzić, to jest plus:
https://www.carfax.eu/pl
[link do bez-wypadkowe.net wygasł]
Poza tym popatrz sobie na weryfikację aut z USA:
[link do bez-wypadkowe.net wygasł]
wszystkie powypadkowe ... dlatego nie patrz na auta z USA, oczywiście Twój wybór, ale myślę, że w sporej mierze robisz to nieświadomie.
tomekdk
 

17 Lut 2018, 13:38

No dokładnie, niestety robię to totalnie nieświadomie.. Stare auto odmawia i szukam czegoś na "szybko"...

Jest ktoś w stanie znaleźć mi Mazde 3(hatchback/sedan(/Mazde 6(sedan)/Audi a4b8 w benzynie? Może ja nie potrafię niczego dobrego znaleźc...
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

17 Lut 2018, 14:42

http://skyselection.pl/oferta-samochodow/mazda-6,354.html
http://skyselection.pl/oferta-samochodow/mazda-3,233.html

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - dowiedz się dlaczego nie zaznaczyli bezwypadkowości
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

18 Lut 2018, 02:19

Dziękuje za oferty wyżej, będę szukał podobnych :)
a coś takiego?

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

18 Lut 2018, 10:13

Czerwone Audi było uszkodzone, pytanie jak mocno.

Golf zdecydowanie za tanio jak na tą wersję musiał też coś zaliczyć. Również brak opcji bezwypadkowy.
Musiałbyś się dowiedzieć co było robione, jak mocno oberwał. Czasem to może być nieduże przetarcie, choć ta cena raczej sugerowałaby co innego.
maxatos
Początkujący
 
Posty: 96
Prawo jazdy: 05 08 2006
Auto: Seat Arona
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Flagowy SUV Lexusa zostanie zelektryfikowany
    Koncern Toyota zapowiedział przyspieszenie upowszechniania samochodów zelektryfikowanych – hybrydowych, hybryd plug-in oraz aut czysto elektrycznych, zasilanych akumulatorami lub wodorowymi ogniwami paliwowymi. ...
    Renault City K-ZE - elektryczny model z segmentu A
    Renault City K-ZE. Jest to w pełni elektryczny samochód miejski, który należy do samochodów klasy A o stylistyce SUV. Będzie także sprzedawany na światowych rynkach. Poprzez światową premierę modelu Renault ...

18 Lut 2018, 10:17

A jest w tym ogłoszeniu coś "podobnego"?

Golf z awaryjnym silnikiem, drogą w serwisowaniu skrzynią (choć działającą przyjemnie) sprzedawany przez handlarza, brak info o bezwypadkowości i pochodzeniu pojazdu. A do tego gwarancja z dvpy.

Zastanów się najpierw czego chcesz bo zaczynasz od ałdi b8, przechodzisz przez kompaktowego sedana mazdę 3, po segment d - mazdę 6, dorzucasz małego "suv'a" cx5, mamy też auto oferowane wyłącznie w stanach a teraz wpada hothatch. Zaraz jeszcze wrzucisz fiata 500
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

18 Lut 2018, 10:22

Jeśli nie zależy Ci na dużym bagażniku, ale komfortowej jeździe to polecam Volvo V40:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

VIN potwierdza, że auto jest bezwypadkowe. Z polskiego salonu, więc można łatwo sprawdzić, przejechać się z właścicielem.
Dla mnie największy minus w tych Volvo to właśnie mały bagażnik i nawigowanie po menu pokrętłem, jednak dotyk to dotyk ;) Sam chciałem takie auto jako następce E87 :)
maxatos
Początkujący
 
Posty: 96
Prawo jazdy: 05 08 2006
Auto: Seat Arona
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

18 Lut 2018, 19:00

Invi napisał(a):Zastanów się najpierw czego chcesz bo zaczynasz od ałdi b8, przechodzisz przez kompaktowego sedana mazdę 3, po segment d - mazdę 6, dorzucasz małego "suv'a" cx5, mamy też auto oferowane wyłącznie w stanach a teraz wpada hothatch. Zaraz jeszcze wrzucisz fiata 500


Chce coś co mi się podoba, a podoba mi się właśnie audi a4b8, mazda 3(sedan/hatchback) i golf również, mają bardzo ładną stylistykę zew. i fajne wnętrze. Zależy mi na czymś rozmiarów min. golf4 a maxymanlnie mazdy 3 w sedanie(+/- 100cm) bądź jak to napisałeś niewielkiego suva. Na utrzymnie każdego auta będzie mnie stać, az że stare nie daje rady staram się na "szybko" znaleźć coś odpowiedniego :)

maxatos napisał(a):Jeśli nie zależy Ci na dużym bagażniku, ale komfortowej jeździe to polecam Volvo V40:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ... zrmR8.html


Właśnie wcześniej ze względu na rekomendacje znajomych patrzyłem to auto, jednak niestety totalnie nie w moje gusta :(.. A ten bagażnik 324l nie taki zły - da się przeżyć :D
Poszukuję ciągle czegoś, ale na prawdę znaleźć coś dobrego ciężko.. :no:
Ostatnio edytowany przez asterek, 19 Lut 2018, 04:19, edytowano w sumie 1 raz
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

19 Lut 2018, 01:13

A coś takiego?
Nie sprowadzany, pełna faktura VAT, zaznaczone, ze bezwypadkowy, podany bezproblemowo nr.vin na aukcji.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

21 Lut 2018, 03:23

Witajcie!
Znalazłem sobie takie auto, bylem nim bardzo zainteresowany
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
obejrzałem na żywo wszystko wyglądało ok. Jednak skusiłem się na raport VIN i tam się dopiero zaczęło. Niestety sporo kolizji, których ja na miejscu wgl nie dojrzałem, ale specem nie jestem jak mogliście zobaczyć po poprzednich postach.. Tak tylko wstawiam, bo auto miałobyć bezwypadkowe.
Niżej zdjęcia z raportu i zdjęcia auta.

Sprawdzenie auta.

Sprawdzenie auta.
Sprawdzenie auta.
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

21 Lut 2018, 17:17

Formalnie wypadek jest wtedy, gdy są zabici lub ranni :mrgreen:
Tutaj nie musiało być xd Zresztą już na typ zdj z przodu widać, że maska leży krzywo

Szukasz aut od handlarzy więc masz - nie da się zarobić na aucie jeśli jest igiełką bo wtedy nikt nie odda go za pół-darmo
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

22 Lut 2018, 02:47

Racja chodziło mi o kolizje :D

Szukasz aut od handlarzy więc masz - nie da się zarobić na aucie jeśli jest igiełką bo wtedy nikt nie odda go za pół-darmo
Czytaj więcej: sprawdzenie-auta-vt106287-15.htm


Szukam aut z pełną fakturą vat 23% :( i dlatego takie oferty podsyłam.
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3

22 Lut 2018, 03:31

Podsyłam kolejne propozycje :)

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

ewentualnie cesja leasingu takiej toyoty - tylko musiałbym się dowiedzieć, czy wykup jest konieczny :)

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
asterek
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 03 03 1985
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: astra 3