Sprawdzenie numeru VIN

16 Lis 2017, 08:23

Witam mam prośbę o sprawdzenie VIN astra j interesuje mnie głównie przebieg i historia serwisowania od wdzięczne sie :piwo: z góry dziękuję
Vin W0LPD8EF0B8085424
[email widoczny po zalogowaniu]
materr91
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 09 04 1991
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel astra
Silnik: 1.7cdti
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

16 Lis 2017, 10:55

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! Sprawdzę przebieg i historię serwisową/wypadkową w bazie ASO: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Dodge, Fiat, Ford, Jeep, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, Range Rover, Renault, Seat, Skoda, Smart, Toyota, Volkswagen oraz auta sprowadzone z Belgii, Danii, Francji, Holandii, Szwecji i USA/Kanady - pełny raport AutoCheck/Carfax + często zdjęcia. Pytania i odpowiedzi: piszcie na PW
VINdetektyw
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: W trakcie poszukiwań :)

16 Lis 2017, 15:17

Email dotyczący historii auta wysłany na email
historia serwisowa
[email widoczny po zalogowaniu]
vwtomasz
Początkujący
 
Posty: 83
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: vw
Paliwo: Inne
Typ: Inny

16 Lis 2017, 22:17

Witaj,
Sprawdzisz dla mnie vin Audi a4?
Samochód wydaje się ok, ale sam wiesz jak to bywa:/
Z góry dzięki.
Vin WAUZZZ8DZXA251482
mail to [email widoczny po zalogowaniu]
Pozdrawiam,
marc69
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam

16 Lis 2017, 22:29

Coś cena dużo spadła: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
VINdetektyw
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: W trakcie poszukiwań :)

16 Lis 2017, 22:30

Wiem, Sprawdzałem po vinie w googlech - trochę to mnie zastanawia, ale może facet zreflektował się co do ceny?
Edit
Nie chce też za bardzo wybrzydzać. Tak na prawdę, ciężko coś ciekawego wyrwać poniżej 12k - przynajmniej ja nic nie dostrzegam ciekawego i wartego chcianych pieniędzy(jeśli chodzi o Lublin i W-we)
marc69
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Superb z wyposażeniem Laurin & Klement
    Skoda Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia - Laurin & Klement, na polskim rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Teraz pakiet dostępny jest z nowym silnikiem. Do dotychczas oferowanych ...
    Zimowe podjazdy - czy są one trudne do pokonania?
    Zimą nie trzeba wyjeżdżać w góry, by doświadczyć problemów z pokonaniem stromego wzniesienia. Już oblodzony czy zaśnieżony wyjazd z garażu podziemnego może okazać się wyzwaniem. Jak sobie z nim poradzić? Intensywne ...

16 Lis 2017, 22:39

Biorąc pod uwagę, że w PL jest dopiero koło półtora roku, więc jeśli nie ma żadnych kwitów na przebieg to można go od razu wsadzić między bajki.
Ostatnio edytowany przez VINdetektyw, 16 Lis 2017, 22:47, edytowano w sumie 1 raz
VINdetektyw
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: W trakcie poszukiwań :)

16 Lis 2017, 22:46

Ale ja nie zakładam nawet, że ten przebieg jest autentyczny. Poznałem już kilku byłych handlarzy. Każdy z nich powtarzał, że jak nie ukręcisz licznika to nie sprzedasz samochodu, a jak ten samochód był sprowadzany to na 99,9% był licznik kręcony albo jest to auto po kolizji. Jak był licznik kręcony, to jeszcze to jestem w stanie znieść( w ramach rozsądku)

Masz możliwość sprawdzenia historii pojazdu?:) Zobaczymy co ona ukrywa:)
marc69
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam

16 Lis 2017, 22:49

Z takim podejściem można powiedzieć, że zostaje weryfikacja stanu na miejscu.
VINdetektyw
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: W trakcie poszukiwań :)

16 Lis 2017, 22:52

kurde... tak jak pisałem do 12k nie zauważyłem samochodu, do którego mógłbym podejść bezkompromisowo:/ wiadomo, że wolałbym coś samochód z autentycznym przebiegiem i klarowną historią pojazdu, ale czy jest to możliwe przy zakupie samochodu do 10k?
marc69
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: nie mam

16 Lis 2017, 23:00

Od tego egzemplarza za 8 do 12tys. jest jeszcze kawałek drogi i możliwości ;)
Każdy ma jakieś swoje priorytety, ale myślę, że idzie znaleźć coś sensownego przy zachowaniu zdrowego rozsądku i cierpliwości :)
VINdetektyw
Nowicjusz
 
Posty: 49
Auto: W trakcie poszukiwań :)

20 Lis 2017, 11:13

Witam,
Prosiłbym o sprawdzenie numeru VIN WAUZZZ4F95N047163. Audi A6 C6 2004.
Najbardziej interesuje mnie przebieg i historia serwisowania. Podobno auto jest bezwypadkowe.
Mój adres e-mail. [email widoczny po zalogowaniu]
PatKar90
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

20 Lis 2017, 20:07

Witam
Czy mógłbyś mi sprawdzić wszelkie możliwe informację przed zakupowe ( akcje serwisowe, notowane naprawy blacharskie, wyposarzenie zakupowe, i w ogóle co się da) dla VIN: WV2ZZZ7HZDH123997. na [email widoczny po zalogowaniu]. Auto wydaje się być raczej pewne, ale jak to moi poprzednicy zauważają, nigdy nic nie wiadomo. Będę Ci bardzo wdzięczny. WJ
swoj
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 20 05 1984
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: WV PASSAT
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lis 2017, 09:34

Info na emailu
historia serwisowa
[email widoczny po zalogowaniu]
vwtomasz
Początkujący
 
Posty: 83
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: vw
Paliwo: Inne
Typ: Inny

21 Lis 2017, 13:57

Cześć,
Czy może ktoś sprawdzić dla mnie numer VIN Seata Ibizy ?

VSSZZZ6JZDR063240

Z góry bardzo dziękuję !
ibizka123
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ibiza