Sprinter czy Cravter Nowe

[Sprinter czy Cravter] Nowe

08 Sie 2007, 20:31

jestem na etapie zakupu auta dostawczego które będzie przerobione na autobus ale nie wiem co się lepiej spisuje proszę o doradztwo kogoś kto ma styczność z takimi autami
jast
Nowicjusz

Re: nowy Sprinter czy Cravter

08 Sie 2007, 20:38

to prawie takie same auta, mam sprinter 315cdi w swojej firmie, lecz model z skrzynią łądunkową, fajne auto lecz jednak awaryjne, niezłe wyposażenie standardowe dużo gratisów od dealera... mam 40tys km, i jestem po pierwszym przeglądzie, najgorsza usterka, to schodzący lakier na kabinie od uszczelek drzwi :O , jednak naprawiona na gwarancji, a tak pozatym małe pierdułki auto raczej dużo pali 13 l w mieście
Jeep Grand Cherokke 4,7 99'
Audi a6 2,0 02'
gumis144
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Opel po raz trzeci uznany za Opel po raz trzeci uznany za "najbardziej innowacyjną markę"
    Opel jest liderem w wyznaczaniu trendów w dziedzinie projektowania samochodów i technologii - podczas uroczystości Plus X Award, która odbyła się 6 czerwca wieczorem w Kolonii, ponownie został uhonorowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50