Sprowadzenie auta?

Sprowadzenie auta?

31 Sie 2009, 12:55

Witam panowie serdecznie, postanowiłem kupić sobie autko SEAT L EON 1,9TDI 110KM. Po przejrzeniu wszystkich ogłoszeń w internecie, żaden mi nie odpowiadał więc postanowiłem znaleźć w Warszawie (i niedalekich okolicach) jakiś serwis/komis, który pomógłby mi sprowadzić takowe auto. Ku mojemu zdziwieniu b. ciężko jest coś znaleźć - i tu zwracam się z prośbą o jakiekolwiek namiary na osoby/komisy/i inne tego typu 'firmy', które pomogły by mi w sprowadzeniu auta z Niemiec. Uwierzcie, korzystałem z googli i znalazłem zaledwie 1 ogłoszenie pochodzące z Warszawy, które zajmowało się sprowadzaniem aut na zamówienie ;o

Z gory dziękuje za wszelaką pomoc.

PS.
Jeżeli źle trafiłem z działem proszę admina o przesunięcie tematu, ale nie kasowanie.
grubyleon
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Sprowadzenie auta?

19 Lis 2009, 13:45

no zawsze mozesz szukac sam na stronkach typu autoscout.de lub mobile.de tylko problem teog typu ze piekne auta w dobrych cenach raczej nie wyrwiesz a w polsce wszystko po dzwonkach
greyt
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Co powinien zrobić świadek wypadku? Co powinien zrobić świadek wypadku?
    W ramach cyklu Piątek ze Szkołą Auto, prezentujemy kolejny materiał dotyczący bezpieczeństwa na drodze. W tym tygodniu instruktorzy doradzają, jak zachować się będąc świadkiem wypadku. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły ...

•  
    • BMW E30, drift
      Moto Piknik Tychy 2007
      Wisła zimą
      Mercedes Sprinter 4x4