Sprowadzenie Auta z Francji

Sprowadzenie Auta z Francji

23 Mar 2016, 11:25

Witam Panów , mam pytanie do kogoś kto ma o tym pojęcie , więc mam zamiar ściągnąć auto z Francji ( wszystko już dograne dogadane tylko przyjechać i wrócić nim na kołach) a mam taki pytanie czy ja muszę wykupywać jakieś dodatkowe ubezpieczenie jeżeli jest ważne , druga sprawa tablice po wymeldowaniu auta zostają nadal oryginalne, więc trzeba wykupić jakieś dodatkowe czy też nie ? Proszę o pomoc, Pozdrawiam
dwikozy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 10 1997
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: BMW
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

•  
    • Tłumiki Warszawa Komorska 55A naprawa wymiana
      Nissan Juke Nismo
      Seat Leon III, 3
      Jeep przeprawowy, offroad