Sprowadzenie Auta z Francji

Sprowadzenie Auta z Francji

23 Mar 2016, 11:25

Witam Panów , mam pytanie do kogoś kto ma o tym pojęcie , więc mam zamiar ściągnąć auto z Francji ( wszystko już dograne dogadane tylko przyjechać i wrócić nim na kołach) a mam taki pytanie czy ja muszę wykupywać jakieś dodatkowe ubezpieczenie jeżeli jest ważne , druga sprawa tablice po wymeldowaniu auta zostają nadal oryginalne, więc trzeba wykupić jakieś dodatkowe czy też nie ? Proszę o pomoc, Pozdrawiam
dwikozy
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 10 1997
Przebieg/rok: 24tys. km
Auto: BMW
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
    SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...
    Jak stworzyć model koncepcyjny krok po kroku? Jak stworzyć model koncepcyjny krok po kroku?
    W działach designu poszczególnych marek pracują kreatywni projektanci, często pochodzący z wielu krajów. W przypadku marki ŠKODA, współpracują oni z wieloma działami, głównie Rozwoju Technicznego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wisła zimą
      Old car Chrysler
      BMW E36 316i - zdjęcie nr 3
      Puchary, szampan i ludzik Michelin