Sprowadzony a zarejestrowany w Polsce?

Sprowadzony a zarejestrowany w Polsce?

26 Sie 2008, 18:31

Witam, jestem początkujący i mam pytanie jak w temacie.
Jak już jest samochód zarejestrowany w Polsce to dużo mniej formalności spada na mnie jako na potencjalnego klienta?
Chodzi mi o auto sprowadzone z Niemiec.
Pozdrawiam.
forum.user
Nowicjusz

Re: Sprowadzony a zarejestrowany w Polsce?

26 Sie 2008, 18:45

najlepiej kupić sprowadzone bo wiadomo tam lepsze drogi mniej wybite zawieszeni i takie tam ale żeby było opłacone przez sprzedawce
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

Re: Sprowadzony a zarejestrowany w Polsce?

26 Sie 2008, 19:02

no właśnie w związku z tym moje pytanie
czy zarejestrowany w Polsce oznacza, że już jest opłacone przez sprzedającego? a jeśli jest tylko notka sprowadzony to ja musze wszytsko opłacić i załatwiać?
forum.user
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...
    BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005