Sprzedaż auta - jakie dokumenty przekazuje kupującemu?

Sprzedaż auta - jakie dokumenty przekazuje kupującemu?

03 Sie 2013, 11:16

Witam

Może mi ktoś podpowiedzieć. Pierwszy raz chce sprzedać auto, kiepski zakup. Może mi ktoś powiedzieć jakie dokumenty przekazuje kupującemu, jakie dokumenty muszę mieć przygotowane umowa kupna sprzedaż czy coś jeszcze, czy stary dowód też mu oddaje czy to w urzędzie, co muszę załatwić w urzędzie, czytałem też coś o podatku gdzie nie jeżdzę samochodem 6 miesięcy muszę zapłacić ileś %. W jakim czasie muszę to pozałatwiać ewentualne sprawy w urzędzie, co z ubezpieczniem, kiedy mogę się starać o zwrot za pare msc. ubezpieczenia. Chciałbym wiedzieć jak najwięcej. Czekam na odp.
bartek0210
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 10 2010
Auto: VW Passat B5
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...
    Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
    Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005
      GTP Light