Sprzedaż samochodu do komisu - pytanie

Sprzedaż samochodu do komisu - pytanie

18 Kwi 2016, 14:42

Witam,
Kilka dni temu sprzedałem swój samochód w komisie, teraz nie wiem czy postąpiłem słusznie. Sprzedawca poprosił mnie, żeby na razie wystawić umowę komisową, (dał mi kasę za sprzedaż), a za 2-3 tygodnie da mi fakturę za ten samochód. Nie mam umowy kupna sprzedaży, tylko dał mi umowę komisową, tłumaczać że chce samochód przerzucić z jednej firmy do drugiej, aby uniknąć jakiegoś podatku. Czy jest w tym jakiś haczyk? Pieniądze otrzymałem, ale nie mam umowy kupna sprzedaży. Czy mam się czegoś obawiać?
Pioro
Nowicjusz

Auto: CC

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Felicia, silnik i ciasteczkowy potwór
      H-D WLA, 1942 rok, przód
      DAF XF Lauder Truck
      Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck na Pit Party