Sprzęgło i wypadanie auta z obrotów - Golf 2 1.3

Sprzęgło i wypadanie auta z obrotów - Golf 2 1.3

16 Sie 2012, 12:50

Witam

Otóż mam takie pytanie dotyczącę sprzęgła w VW Golfie 2. Ostatnio zauważyłem, że przy puszczaniu sprzęgła i dodaniu znacznej ilości pedału gazu zaczyna wypadać z obrotów i tak jakby bieg chciał wyskoczyć. Nie wiem czy to jest docisk czy co, ale moje pytanie jest takie. Ile taka przyjemność kosztuje w zależności od tego co dokładnie to jest? Dodam tylko, że jak delikatnie dotykam gaz to golfik jedzie i z obrotów nie wypada, chcę to zrobić ponieważ zaczyna być to męczące gdy nie można choć trochę przycisnąć. Pozdrawiam
demoliq
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 06 2004
Auto: VW golf II 1.3

Re: Sprzęgło i wypadanie auta z obrotów - Golf 2 1.3

19 Sie 2012, 22:26

dziękuję za jakże wyczerpującę odpowiedzi.

Refresh~~
demoliq
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 06 2004
Auto: VW golf II 1.3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rajd Świdnicki II runda RSMP 2012, 3
      Opel Astra F wygląd zewnętrzny
      Honda Civic  wyścigi Olsztyn
      Wypadek na DK20