Stacje Kontroli Pojazdów

Stacje Kontroli Pojazdów

31 Sie 2010, 11:51

Witam. Ostatnio miałem taka sytuację (jak to każdy prawdziwy kierowca :oops: ) że w Polsce skończył mi się przegląd (oczywiście sam się nie skończył - tylko pamięć mi się skończyła) i podjechałem na Stację Kontroli Pojazdów na Warmi. Nie pamiętam jak się nazywała ale to była sieciówka (jakaś nowa) CERTUS Diagnostic i powiem wam, że fajnie mnie obsłużyli. Profesjonalnie, szybko i generalnie ok. Ale nie o to chodzi. Wszedłem na ich stronę tzn tej sieci i maja kilka innych stacji w Polsce. Czy ktoś był i może coś powiedzieć na ten temat? Tak z ciekawości. :lol:
lucky9
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] A6 C5 2,5 TDI / 525d e39 / E 270 CDI w210 / S80 I 2,5 TDI [E] A6 C5 2,5 TDI / 525d e39 / E 270 CDI w210 / S80 I 2,5 TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik diesla o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C5 2,5 TDI - 150KM - BMW 525d e39 - 163KM ...
    Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe Mitsubishi i-MIEV - sukcesy rynkowe i sportowe
    Drugie z rzędu zwycięstwo Mitsubishi i-MiEV w organizowanym przez FIA pucharze "Alternative Energies Cup – kat. IIIA" to kolejne ważne wydarzenie w karierze tego modelu, która rozpoczęła się w Europie zaledwie ...

•  
    • Autosacrum 2008
      Volvo XC70
      Vectra B Zender
      Asia Cross Country Rally, Mitsubishi Outlander PHEV