Stare, klasyczne ale bezawaryjne

Re: Stare, klasyczne ale bezawaryjne

15 Lip 2013, 19:34

Na tym sie nie znam ale odpowiadając na ostatnie pytanie to wydaje mi sie że na 99% nie pasują.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Stare, klasyczne ale bezawaryjne

16 Lip 2013, 13:51

adamlolek napisał(a):1. Czy części mechaniczne pasują do jetty takie same jak do golfa czy passata? Jeśli to bedzie np jetta 2 i golf 2?

nie
adamlolek napisał(a):2. Czy karoseria pasuje z golfa do jetty? Np drzwi?

nie
adamlolek napisał(a):3. Czy do np. passata b2 lub b3 pasują części z b5,b6? Ale z tego co wiem to chyba raczej nie
nie
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...
    Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      MINI Clubman Bond Street, tył