Stary czy nowy kurs na przewóz rzeczy?

Stary czy nowy kurs na przewóz rzeczy?

29 Lis 2009, 05:34

Witam mam takie pytanie. egzamin na kat. C zdałem w marcu tego roku, jednak dopiero w tym miesiącu wymieniłem prawo jazdy i miałem wbitą nową kategorię, ale jest tam data że jest ważne od 13.03.09 to czy obowiązuje mnie stary czy nowy kurs na przewóz rzeczy, ponieważ dopiero wyrobiłem prawo jazdy?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam. Daniel.
Danielpn
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Stary czy nowy kurs na przewóz rzeczy?

29 Lis 2009, 11:35

A ja może podłączę się do tematu ze swoim pytaniem: w jakich wypadkach potrzebny jest kurs na przewóz rzeczy? jeżeli świadczę usługi transportowe czy również jeżeli wożę rzeczy firmy w której pracuje tzn mam swój towar(firmowy). Chodzi o kat C
Hiram
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen i Porsche łączą siły Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...
    System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005