Statuetka FleetDerby 2013 dla Audi Q7 "duży SUV i crossover"

Statuetka FleetDerby 2013 dla Audi Q7 "duży SUV i crossover"

26 Kwi 2013, 11:05

Audi Q7 zajęło pierwsze miejsce w kategorii "Duży SUV i crossover" konkursu FleetDerby 2013. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 24 kwietnia 2013 r., w warszawskim hotelu InterContinental.

Statuetka FleetDerby 2013 dla Audi Q7 "duży SUV i crossover"

Celem plebiscytu i testu FleetDerby jest przyznanie wyróżnień FleetDerby – Najlepszy Samochód Flotowy, w 16 kategoriach. Zgłoszone samochody oceniało studwudziestoosobowe jury - managerowie, decydenci branży flotowej i dziennikarze. Test składał się z szeregu jazd, przeprowadzonych na wyznaczonej trasie, gdzie jurorzy z pomocą specjalnie do tego celu stworzonych ankiet, ale na podstawie własnych odczuć i parametrów podanych przez producenta, oceniali poszczególne atrybuty auta.

POLECAMY Audi Q7 zwycięzcą Profesjonalnego Testu Flotowego

Po podsumowaniu wyników, w kategorii "Duży SUV i crossover" wyłoniono zwycięzcę – Audi Q7.

Statuetka FleetDerby 2013 dla Audi Q7 "duży SUV i crossover""Audi Q7 to flagowy SUV koncernu z Ingolstadt" – mówi Ryszard Czubała, koordynator sprzedaży flotowej Audi. "Niezmiernie cieszy nas fakt, że doceniają go także flotowi specjaliści. To pojemne, wygodne auto, które prowadzi się bardzo komfortowo i precyzyjnie. Idealnie spełnia wymogi samochodu flotowego" – dodaje Ryszard Czubała.

Test i plebiscyt FleetDerby został już po raz drugi zorganizowany przez redakcję magazynu Fleet. I również po raz drugi samochody z czterema ringami znalazły się wśród zwycięzców. W ubiegłorocznej edycji konkursu w kategorii "segment E – samochody reprezentacyjne" zwyciężyło Audi A6, a w klasie "mały SUV i crossover" - Audi Q3.

źródło: Audi
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2970
Zdjęcia: 11285
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Yellow boxy na drogach - co to takiego? "Yellow boxy" na drogach - co to takiego?
    W Szczecinie pojawiły się tzw. "Yellow boxy" mają one na celu poprawę przepustowości ruchu w godzinach szczytu. U nas projekt pilotażowy ma pokazać czy takie rozwiązanie sprawdza się. Jeżeli okaże się że tak, a ...
    Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy Technologia, która wspiera koncentrację kierowcy
    Kierowcy firmowi pokonują najczęściej o wiele większe przebiegi od właścicieli samochodów prywatnych. Dlatego też częściej narażeni są na niebezpieczne sytuacje. Oto systemy, które dbają o bezpieczeństwo kierowcy. ...

  •