Sterownik do zamka do Renault Megane scenic 98

Sterownik do zamka do Renault Megane scenic 98

27 Paź 2015, 12:45

Witam . Mam taki problem jakiś czas temu padł mi kluczyk od Renówki znajomy elektryk odłaczył imobilaizer i przystosował auto do otwierania drzwi kluczykiem od strony kierowcy a nastepniee od srodka elektronicznie reszte drzwi . Nie stety wkładki od zamków ciagle sie psuja i musze je raz w miesiacu wymieniac . Pomyslałem czy jest mozliwośc zamontowania osobnego sterownika i pilota do otwierania drzwi samochodu i jak to zrobic znalazłem na allegro cos takiego moze by mi ktos podpowiedział czy takie cos sie nada ??? file:///C:/Users/Kazik/Desktop/STEROWNIK ZAMKA RENAULT CLIO MEGANE LAGUNA
korex
Obserwowany

Prawo jazdy od: 25 07 1990
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: renault megane scenic
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...
    Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar