Sterownik do zamka do Renault Megane scenic 98

27 Paź 2015, 12:45

Witam . Mam taki problem jakiś czas temu padł mi kluczyk od Renówki znajomy elektryk odłaczył imobilaizer i przystosował auto do otwierania drzwi kluczykiem od strony kierowcy a nastepniee od srodka elektronicznie reszte drzwi . Nie stety wkładki od zamków ciagle sie psuja i musze je raz w miesiacu wymieniac . Pomyslałem czy jest mozliwośc zamontowania osobnego sterownika i pilota do otwierania drzwi samochodu i jak to zrobic znalazłem na allegro cos takiego moze by mi ktos podpowiedział czy takie cos sie nada ??? file:///C:/Users/Kazik/Desktop/STEROWNIK ZAMKA RENAULT CLIO MEGANE LAGUNA
korex
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 25 07 1990
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: renault megane scenic
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nissan zapowiedział powrót marki Datsun
    W marcu 2012 roku Nissan zapowiedział powrót marki Datsun, która będzie firmowała nowoczesne, niezawodne i dostępne produkty dla optymistycznych i rozwojowych klientów na rynkach o dużym potencjale wzrostu. ...