Sterownik pokazuje inną ilość gazu niż butla

Sterownik pokazuje inną ilość gazu niż butla

29 Kwi 2016, 08:45

Witam. Pierwszy raz mam do czynienia z instalacją gazową i już pojawił się problem.
Sterownik zamontowany na desce w środku pokazuje mi inną ilość gazu niż zegar na butli w kole zapasowym. Według sterownika gazu już praktycznie nie ma - według butli jest praktycznie pełny.

Zawory wymienione na nowe.
Slaydo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 12 2014
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Honda Accord VI
Silnik: 1.8 VTEC 136KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Sterownik pokazuje inną ilość gazu niż butla

29 Kwi 2016, 17:55

Slaydo napisał(a):Sterownik zamontowany na desce w środku pokazuje mi inną ilość gazu niż zegar na butli w kole zapasowym. Według sterownika gazu już praktycznie nie ma - według butli jest praktycznie pełny.
Nie wiem jaką masz instalacje ale sprawdź w instrukcji jak wykonuje się automatyczną kalibrację poziomu gazu na centralce sterującej. Powinno to być opisane jeżeli jest taka opcja.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013 Mitsubishi Mirage wybrany Samochodem Roku 2013
    Nowy, miejski model Mitsubishi Mirage (w Europie znany jako Space Star) otrzymał tytuł "Car of the Year " za rok 2013, podczas gdy Pajero Sport wygrał w kategorii "Najlepszy samochód typu SUV 2WD z silnikiem benzynowym", ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Strzała Blue
      Mimonske Valky XII
      GMC Syclone PickUp, wyścigi równoległe
      IMAG0994