Stłuczka...I CO DALEJ...?

Stłuczka...I CO DALEJ...?

09 Mar 2007, 16:57

Ostanio kupiłem nową furkę... jeszcze nie zdążyłem się nią nacieszyć - a tu już... BUM...!

Ale do rzeczy - policja zabrała mi dowód rejestracyjny / za pokwitowaniem / no I TU MAM PROBLEM...!

Jeszcze nie zdążyłem przerejestrować pojazdu, który kupiłem z miasta odległego blisko 350km !

Podobno, policja prześle dowód rejestracyjny do urzędu, w mieście gdzie został zarejestrowany samochód, i gdy dokonam naprawy i przeglądu muszę jechać do miasta z którego jest autko - i wtedy "właściciel" widniejący na dowodzie rejestracyjnym będzei mógł go odebrać.

Czy nie da się tego jakoś inaczej załatwić...?

Czy muszę się "wlec" tyle kilometrów aby ów dowód odebrać...?

Ponoć radzili mi, abym szedł po prostu po naprawie i z ważnym przeglądem pokolizyjnym do urzędu / swojego urzędu / komunikacji i jakby nigdy nic przerejestrował autko na siebie / za okazaniem umowy no i ważnego przeglądu / i że nie muszę się "włuczyć" 350 kilosów za tym dowodem rejestracyjnym.

NIE WIEM JAK TO JEST WIĘC: SERDECZNIE PROSZĘ O PORADĘ W TEJ SPRAWIE - chyba nie muszę nikomu podkreslać jakie to dla mnie istotne...i przykre za razem... :(

Z góry SERDECZNIE dziękuję...
LABELS
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3 BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3
    Nowe BMW 3 Gran Turismo to innowacyjna koncepcja, która wzbogaci gamę modeli BMW serii 3. Trzeci wariant nadwoziowy w tej rodzinie łączy dynamikę Sedana, sportowy genotyp oraz praktyczny i wszechstronny charakter wersji ...
    Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km Ekologiczny wyścig Economy Run - Fabia wynik 2,6 l/100 km
    SKODA Fabia, kierowana przez Marka Tribulę oraz Martina Kedleca, spaliła średnio 2,6 l/100 km (emisja CO2 - 60,58 g/km) i dzięki temu wjechała na pierwsze miejsce podium w ekologicznym wyścigu Economy Run. Godne uwagi jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50