Stłuczka

Stłuczka

02 Kwi 2009, 15:43

Witam,
Miałem dziś stłuczkę samochodową z mojej winy... Zjechałem na pas obok bo musiałem się ratować przed panią która nagle zahamowała bo dostrzegła miejsce do zaparkowania... nie chcąc wylądować w "tyle" tej pani musiałem ją wyminąć ale zahaczyłem lusterkiem pana na pasie obok...
i jak ktoś myśli że jechałem jak głupi za tą panią, to mowie odrazu że jechałem bodajże z 50km/h... ale tak czy siak wina jest bez sprzecznie moja - dlatego odrazu się przyznałem...
Poszkodowany wezwał policję... przyjechali, ja się przyznałem do winy... wlepili mi mandat i pkt karne (450zł i 6pkt karnych ;/) ... spisali wszystko itd.

Stłuczka mała, poszkodowany ma pare rys i w jednym miejscu błotnik lekko wgięty ale praktycznie gołym okiem nic nie widać....

Ja zaś nie mam z autem nic, ani rysy....

Chciałem się teraz dowiedzieć jakie są dalsze procedury ?
Czy mój udział się już kończy na tym etapie ?? Czy jeszcze będę musiał coś załatwiać z moją ubezpieczalnią i z tym poszkodowanym ?? Czy też już nie będę musiał nic robić, a poszkodowany już sam dalej załatwia odszkodowanie od mojego ubezpieczyciela ?

Szerokosci
Musztarda200
Nowicjusz

Re: Stłuczka

02 Kwi 2009, 20:03

Twoja rola sie juz konczy poszkodowany dostał wszystkie dane od policji i to on musi jechac do ubezpieczalni i załatwiac żeby dostał rekompensate za zniszczenia.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Stłuczka

02 Kwi 2009, 23:15

dzięki wielkie za odp,
tyle dobrze że z moim autem nic się nie stało i nie muszę go naprawiać...
nie życzę nikomu stłuczki, kupe nerwów to kosztuje

szerokości
Musztarda200
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samodzielna wymiana oleju silnikowego Samodzielna wymiana oleju silnikowego
    Dla osób lubiących samodzielnie naprawiać samochody, wymiana oleju silnikowego nie jest żadnym problemem. Jednak coraz więcej osób wybiera profesjonalne warsztaty takie jak Euromaster. Nic dziwnego, standardy ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009