Stłuczka z osoba jadaca pod prad

Stłuczka z osoba jadaca pod prad

12 Mar 2017, 10:39

Witam
Miałem wczoraj sytuację iż jadąc wąska drogą jednokierunkową z przeciwnej strony ( pod prad) jechało auto, na szczęście zjechałem maksymalnie na prawo i o mały włos nie przerysowaliśmy sobie na wzajem stron.

Zastanawiam się co w sytuacji gdyby nie udało się wymieścić i przetarlibyśmy się bokami lub gdyby było zderzenie czołowe, czy wine za wypadek ponosił by wyłącznie osoba jadąca pod prąd czy może będący na miejscu policjanci mogli by stwierdzić ze mogliśmy hamować i była by współwina?

dziękuje za pomoc w rozwiązaniu nurtującego mnie problemu.
Pawelek1986
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 2006
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: subaru Impreza
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...
    Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar