Strona internetowa

Strona internetowa

18 Mar 2011, 07:30

Witam, nie wiem czy akurat to dobre miejsce, ale w końcu logowanie na jakimś forum dla jednego tematu takie sobie, więc tutaj. Mianowicie chcę założyć stronę internetową darmową czy takie aby na pewno istnieją? Chodzi mi o portal który oferuje strony ale zamiast opłat od założycieli danego adresu wyświetla reklamy itp. a nie np. za darmo rok a jak strona nabierze wartości to $ z nawiązką. Znalazłem coś takiego jest tylko wzmianka o reklamach ale nic o płatnościach http://www.natop.pl/regulamin_korzystan ... -33-p.html może macie jakieś sprawdzone miejsca na stronkę, gdzie sami macie stronę sklepu, warsztatu itp? Żeby nie było reklamy to na Priva też może być :mrgreen:
Pozdrawiam !
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan GT-R 2013 Nissan GT-R 2013
    Dzięki wyższym osiągom, jeszcze lepszej stabilności jazdy przy wysokich prędkościach oraz lepszej kontroli prowadzenia, model GT-R z 2013 roku wyznacza nowe standardy dla samochodów wyczynowych. Najnowszy GT-R, zainspirowany ...
    SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia SKODA Yeti dostępna w wersji wyposażenia "Laurin & Klement"
    SKODA Yeti dołączyła do rodziny aut spod znaku "Laurin & Klement ". To już trzeci, obok Octavii i Superba, model dostępny w tej prestiżowej wersji wyposażenia. SKODA Yeti "Laurin & Klement" przygotowana została z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny na starcie
      SEAT Leon 2011
      Fiat Freemont
      Rage-Race 2007