Strony o sprawdzeniu numeru VIN - prawda?

Strony o sprawdzeniu numeru VIN - prawda?

17 Gru 2013, 22:25

Witam. Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale bo żaden inny nie pasuje :P
Mianowicie jest mnóstwo stron o sprawdzeniu numeru VIN, ale na każdej aby dokładnie go sprawdzić trzeba za to zapłacić i tu moje pytanie czy te strony podają w ogóle wiarygodne raporty na podstawie VIN czy jest to po prostu naciąganie ludzi na kasę?
Chester512
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 09 2013
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6 102KM

Re: Strony o sprawdzeniu numeru VIN - prawda?

26 Gru 2013, 13:43

Nie wiem na jakie dokładnie strony patrzyłeś ale większość ze stron tego typu zastrzega że to co rozkodują może różnić się od rzeczywistości. :ok:
KonradMB
Aktywny

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Subaru
Silnik: H6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Strony o sprawdzeniu numeru VIN - prawda?

15 Sty 2014, 16:43

to co pokazuja za darmo czyli wyposarzenie i model silnika to jest na pewno prawda
misza
Obserwowany

Auto: a4 b5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p Minęło 40 lat Malucha - Fiat 126p
    Pierwsze egzemplarze Fiata 126p popularnego Malucha zmontowano 6 czerwca 1973 roku w zakładach dawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej, z oryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Corvette Stingray C3 na start
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Car Audio Team - silnik Calibra
      BMW seria 7 e38, tył