Strzelanie na gazie, uszkodzona część, niewiem jak się nazyw

Strzelanie na gazie, uszkodzona część, niewiem jak się nazyw

02 Lis 2013, 08:17

Witam!

Mam problem z golfem MKIII w silniku 2.0.

Coś się dzieje z instalacją gazową i strzela. Tak mocno, że rozwala cały ten przewód do filtra powietrza. Dlatego postanowiłem narazie zrezygnować z gazu i jezdzic na benzynie. Ale zauważyłem, że poszła jeszcze jedna część, natomiast niewiem jak się ona nazywa, jest połamana i chciałbym ją kupić nową.

Chodzi mianowicie o to co jest pod tą czarną skrzyneczką po lewej stronie od tego czerwonego koła.

Jak się to odkręci jest tam taka rurka, która wchodzi do silnika. Właśnie ona jest złamana. Chciałbym kupić ją nową ale niewiem jak to się nazywa, czy mógłby ktoś pomóc?

Pozdrawiam!
mariopop12
Początkujący

Miejscowość: Gdynia

Re: Strzelanie na gazie, uszkodzona część, niewiem jak się nazyw

02 Lis 2013, 15:05

Wymieniaj przewody zapłonowe,wtedy miną te kłopoty,które masz.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...
    [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      S2020005