Studium policealne samochodowe

Studium policealne samochodowe

22 Maj 2011, 20:47

witam czy są u nas w kraju takie szkoły? z dobrym zapleczem warsztatowym ? mogą być płatne :p prosze mi coś polecic? moze są jacyc absolwenci na forum?
matheo1990
Nowicjusz

Re: Studium policealne samochodowe

23 Maj 2011, 17:24

Niewiem skad jestes ale u mnie w sasiednim miescie (Katowice) jest taka szkoła,sam mialem tam isc ale plany sie zmieniły.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

23 Maj 2011, 18:22

czesc ja na przykład chodzilem do Bytomia tu masz strone www.zsms.bytom.pl polecam
RTK
Nowicjusz

Miejscowość: Będzin

24 Maj 2011, 12:58

myslałem o szkole w gliwicach http://www.zssam-gliwice.pl/ ponieważ ze strony wynika ze maja fajne warsztaty. Jestem z południa polski wiec to nie problem. A mógłby Pan powiedzieć coś wiecej na temat szkoły w bytomiu? Dużo się pan tam nauczył? i czy możliwe jest też robienie kierunku elektronika samochodowego razem z mechanikiem? W jakie dni są zajecia? Chciałbym coś wiedzieć zanim sie przejadę i może złoże papiery
matheo1990
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski Wywiad z Adamem Małyszem - I rajdowym Mistrzem Polski
    37. miejsce w Dakarze 2012 na Mitsubishi Pajero, Puchar Polski i Mistrzostwo Polski w Mitsubishi L200 - ten sezon wydaje się niezwykle udany? Udany to mało powiedziane - jestem szczęśliwy, że wszystko nam się tak dobrze układało, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zawrazanie na przednim kole na motorze
      Szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych w Holandii - projekt
      W123 2,4D
      Chevrolet Camaro 4WD TT, silnik 1480KM