Subaru do 50-60 tysięcy

18 Paź 2018, 16:19

Witam, to mój pierwszy post.

Szukam świniaka w kwocie do 50-60 tysięcy max
Mam kilka różnych sztuk na oku, poniżej linki:
1. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
2. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
3. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
4. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
5. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
6. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
7. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
8. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
9. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Może ktoś zna/oglądał któreś z nich? Które warte uwagi? Pozdrawiam i dzięki za pomoc :D
brytfanna
Nowicjusz
 
Posty: 3

18 Paź 2018, 18:20

Zestawiasz razem forestera i imprezę sti? Przecież to dwa totalnie różne auta.
Przy autach takiej wartości zaczyna się od VIN'u w łapie i sprawdzania wszystkiego w serwisach. Dwa forestery wydają się w miarę spoko - handlarz więc trzeba wszystko dokładnie sprawdzić. Trzeci zdjęcia słabe a i tak widać, że swoje przeszedł.
Po imprezach widać, że były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem - na początek sprawdzenie czy to w ogóle proste jest i czy nie ma za dużo szpachli.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

18 Paź 2018, 18:39

Zależy mi na Subarynce gdyż jestem zakochany w dźwięku boxera. I podoba mi się zarówno STI jak i niepozorny popierd*lacz czyli Forek 2,5XT ;) Bardziej kwestia tego co da się znaleźć zdrowego w tych pieniądzach - jedno i drugie mnie usatysfakcjonuje gdyż będę miał czym wyprzedzać w trasie a i po mieście sprawnie się pokulam :) Ten drugi Forek w szarym macie mocno do mnie przemawia...
brytfanna
Nowicjusz
 
Posty: 3

18 Paź 2018, 19:37

I jeszcze wpisałbym w google temat motorowni 2,5 turbo z subaru.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10181
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

18 Paź 2018, 19:43

brytfanna napisał(a):Zależy mi na Subarynce gdyż jestem zakochany w dźwięku boxera. I podoba mi się zarówno STI jak i niepozorny popierd*lacz czyli Forek 2,5XT
czy z równie wielką miłością będziesz otwierać portfel na kupno części do STI? :roll: same amorki tył ok 1k (rozmawiałem z właścicielem takowego wozu i co nieco się dowiedziałem)
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

18 Paź 2018, 21:47

Wiadomo że utrzymanie takiego auta kosztuje. Jakbym chciał kupować części przy okazji wyjścia po bułki to bym celował w golfa III.
brytfanna
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...
    Bezpieczna Wielkanoc na drogach
    Święta wielkanocne to czas, gdy wiele osób podróżuje do swoich rodzin. Z powodu większego natężenia ruchu i niebezpiecznych zachowań innych kierowców nie wszyscy docierają do domu. W minionym roku w tym ...

18 Paź 2018, 21:51

brytfanna napisał(a):Wiadomo że utrzymanie takiego auta kosztuje.


Ty to wiesz, ale poprzedni właściciel niekoniecznie. Często kupno takiego auta wiąże że z włożeniem 10k w serwis na sam start. Jak to akceptujesz to ok, ale wtedy po co nasze zdanie, kupujesz co jest obok Ciebie i nie bite i tyle.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

19 Paź 2018, 07:37

Panowie jest jeden temat o którym zapominacie żadne nowożytne auto nie da tego co daje sti które w połączeniu z 2,0t + dobrym mechanikiem+ nie robieniu zbyt wielu modów+ kasą możr dać fajną jazdę. Oczywiście mitsu evo to nie będzie ale też jest fajnie.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10181
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

19 Paź 2018, 08:26

szybki napisał(a):nie robieniu zbyt wielu modów


A to są jakieś Subaraki jeszcze, w których coś nie było grzebane? Serio pytam z ciekawości.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8839
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

19 Paź 2018, 10:12

W su T robi się podstawowe mody jak wwiększości aut z T. Jak już chcesz wejść mocniej robi się problem chociażby silnikowy . Do tego niestety boxer dziwnie generuje nm i dla porównania evo9 po programie i wydechu ma 550nm przy 3,2k.rpm co dla boxera jest już killl bill adijos muciacios :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10181
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe