Subaru Legacy 2005 2.0R manual

Subaru Legacy 2005 2.0R manual

08 Lis 2019, 19:03

na wstępie numer VIN: JF1BL5LF36G016653
przebieg 187 tysięcy kilometrów
silnik 2.0 165 koni

Cena za auto na felgach ze zdjęcia (o.z. superleggera 18 cali z oponami michelin pilot sport 3)
Mogę wrzucić go na zimowe 17 calówki z subaru wrx lecz są to dość zmęczone felgi wymagające regeneracji (bridgestone blizzak) wtedy rzecz jasna cena idzie w dół.

Przegląd do 25 lipca 2020
OC do 11 grudnia 2019

Teraz bez lania wody i mydlenia oczu, osobom szukającym idealnego auta z 2005 roku polecam usiąść, będzie szczerze wypunktowane.

Zacznijmy od minusów:
- przetarty przedni zderzak i nadkole
- tylny zderzak widać, że był puknięty bo jest na samym środku wybrzuszenie i z lewej strony mała wgniotka od oparcia się o płot (w moim wykonaniu)
- prawe tylne nadkole wokół wlewu paliwa było robione, miernik pokazuje szpachel, reszta auta pod miernikiem wychodzi zaskakująco dobrze, lewa strona 2x lakier, reszta auta oryginał (mogę udostępnić na miejscu swój miernik, aczkolwiek zapraszam ze swoim) rdza wyszła na rantach tylnich drzwi, zrobiłem to sam, powinno być dobrze
- typowa przypadłość czyli ćwierkająca dwumasa poniżej 1000 obrotów, sprzęgło działa normalnie, nie ślizga się. Wg wiedzy z zagranicznych forów marki nie jest konieczna wymiana dopóki nie ślizga się sprzęgło albo nie ma wyraźnych drgań czy stukania.
- prawe tylne drzwi nie zamykają się z centralnego (być może do czasu sprzedaży przełożę silniczek.. drugi raz w tym roku, ponoć to taka cecha subaru z tymi centralnymi)
- nie robiłem konserwacji podwozia (było dobrze jak go kupowałem, niemniej będzie przy kupnie oglądane na jakiejś stacji kontroli)
- tylne klocki w przyszłym roku można by było wymienić

To na tyle z minusów. Teraz plusy (jak dla mnie)
- klimatyzacja działa :)
- czarna skóra we wnętrzu (siedzenia podgrzewane)
- gwintowane zawieszenie firmy ISC, 32 stopnie regulacji twardości, kupowane pół roku temu aktualnie ustawione przód i tył na połowę i jest idealnie. W garażu mam oryginalne zawieszenie, przód ok z tyłu prawy tył był już do wymiany także jak coś to przednie amortyzatory mogę dorzucić
- brak dolewek oleju (dużo nie pojeździłem to fakt, ale stan tak jaki był zalany bodaj w lutym jest i teraz) Zalany olej to ENEOS 5w30
- wymienione paski napędu alternatora i klimatyzacji
- hamulce brembo, przód nacinane tarcze, tył gładkie
- nowe końcowe wydechy
- uszczelniona lewa przednia półoś (mały wyciek)
- 2 komplety dywaników na lato i zimę
- płyn do spryskiwaczy zalany zimowy :)
- trójkąt, kamizelka itd wszystko zostaje w aucie
- zmieniarka nvox (bez bluetooth) aux wyprowadzony w podłokietniku
- amatorsko wygłuszone wszystkie drzwi matami stp (dało to całkiem przyjemny efekt przy standardowych głośnikach)

Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual Subaru Legacy 2005 2.0R manual

Ostatnio podbity przez Citron, 08 Lis 2019, 19:03
Citron
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 14
Prawo jazdy: 02 03 2010
Auto: Lexus IS250 II
Silnik: 2.5 V6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson? Jaki najlepszy samochód prowadził Jeremy Clarkson?
    Jeremy Clarkson odpowiedział na kilka pytań dla motoryzacyjnej platformy społecznościowej Drivetribe. Wśród poruszonych wątków padł temat najlepszego samochodu, jaki kiedykolwiek prowadził. Okazuje się, że słynny ...
    Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...

•