Dołaczę się do tematu , żeby nie zakładać nowego watku. Trudny wybór , mam ten sam dylemat. Poszukuję auta wyższego , w benzynie , po roku 2017 , mam na oku takie typy :
- Suzuki Vitara ( tylko czy 1,6 czy 1,4 turbo ?)
- Mitsubishi ASX -1,6
- Renault Kadjar ( jaki silnik ?)
- Huyndai Kona ( jaki silnik warto ?)
- Hyundai Tucson ? Ale ten już chyba za wielki ...
Ewentualnie co byści polecili? Robię rocznie 5-6 tys km , w wiekszości jazda po mieście . Teraz jeżdzę hondą civic VII , spalanie mam bajka , bo na trasie najmniej to 4,3 l, w mieście 6-7 l...Ale to już staruszek i che się czegoś nowszego
![Uśmiechnięty :)]()