SUVy do 30000

21 Wrz 2021, 19:52

Cześć,
ostatnio pytałem o sedany/combi w tej cenie, teraz chciałem zorientować się również co do SUVów w tych cenach.

Z partii, które wpadły mi w oko to:
Opel Antara, Chevrolet Captiva, Nissan Qashqai, Hyundai ix35, BMW X3

Jak wygląda sytuacja z tymi modelami, które silniki w nich najlepsze? Czy może coś z poza tej stawki?

Z góry dzięki.
weiss
Nowicjusz

21 Wrz 2021, 22:38

Też szukałem.
X3 zadbana będzie problem znalezc

Benzyna ? Diesel? LPG? Manual? Automat?
magicwojtek
Nowicjusz

21 Wrz 2021, 23:54

LPG niewymagane, czy Benza czy Diesel, to tak naprawdę bardziej zależne od tego, które silniki w poszczególnym modelu wypadają lepiej.

Więcej jest manuali, ale jakby jakiś automat ciekawy się trafił to bym nie pogardził
weiss
Nowicjusz

21 Wrz 2021, 23:58

Może Hyundai Santa fe II? Benzyna i diesel są fajne.
magicwojtek
Nowicjusz

22 Wrz 2021, 05:23

magicwojtek napisał(a):szukałem.
X3 zadbana będzie problem znalezc

Nie ma takiego czegoś jak zadbane x3 jest tylko kwestia w którym momencie rozkładu trafi się auto. Już nie wspomnę o dieslach gdzie połowa rownowartości budżetu poszłaby pewnie na poprawę fabryki.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Lexus UX - subkompaktowy crossover
    Według japońskiego magazynu Mag-X, subkompaktowy crossover Lexus UX – seryjna wersja koncepcyjnego modelu UX, przedstawionego na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu we wrześniu 2016 – może trafić do ...

•